Skocz do zawartości

Zmarła Marta Becher


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Nazywała się Alicja Zommer - Kubicka .
Aktor odtwarzający postać Hansa Klossa nazywał się Stanisław Mikulski . Z szacunku dla talentu aktorskiego warto znać personalia aktorów a nie postaci które odtwarzali .
Robienie sobie jakichkolwiek żartów ze śmierci kogokolwiek wyklucza żartownisia z grona cywilizacji europejskiej .
Łagodnie rzecz ujmując .
Ale czego oczekiwać na forum gdzie grasują i szukają łupu cmentarne hieny .
Dlatego rzadko tu już zaglądam .
I jeszcze rzadziej piszę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego oczekiwać na forum gdzie grasują i szukają łupu cmentarne hieny"

Grzesiu,zrób pan z kilka uderzeń czołem o żeliwny garczek nim następnym razem wpadniesz na pomysł rzucania takimi szmatławymi tekstami na jakimkolwiek forum z powodu jakiegoś żartownisia.Czy może to jest objaw tej cywilizacji europejskiej" którą tak se tu z lekka mordę wycierasz panie nieskazitelny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.wikipedia.org/wiki/Alicja_Zommer
Uderz w stół a nożyce się odezwą .
Sam się Pan zdemaskowałeś Panie Kwiczoł.
Mam prawo do własnego zdania i wyrażania tego na forum .
Co do naruszenia netykiety , regulaminu forum i chamskich wycieczek pod moim adresem pozostawiam ocenę Pana Kwiczoła moderatorowi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Szacunku do ludzi oduczyli mnie ludzie.
W Polsce.
Również z tego forum.
Przykro mi bo niemal wszyscy poczuli się urażeni.
Nie miałem zamiaru wszystkich obrazić.
Może za dużo skrótów myślowych .Może zbyt duża wiara w inteligencję i wykształcenie .
Niestety często organem opiniotwórczym jest margines a nie ogół.
Bujam się trochę po świecie i niestety ,, Polactwo '' jest wszechobecne.Szacunku dla osób zmarłych nauczył mnie mój dowódca.Po wygranej bitwie rozkazał pochować i powiadomić rodziny.Obiad jedliśmy w towarzystwie pokaźnej sterty zwłok.To już były zwłoki którym należał się szacunek.Nieważne że kilka godzin temu próbowali nas zabić.Dlatego nie toleruję jakichkolwiek żartów z czyjejś śmierci.Również rozkopywania mogił w poszukiwaniu ,, fantów , które można opchnąć''.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zakończmy już ten wątek .
Miał być informacyjny.
Zrobił się kącik porad psychiatrycznych.
A ponoć tylko wariaci są coś warci.
Jeżeli jeszcze ktoś coś zechce napisać to poproszę o propozycje hasła.Warunek jest jeden:hasło musi być niemożliwe do wpisania w stanie wskazującym na spożycie.
Chętnie skorzystam z pożytkiem dla społeczeństwa :-)
Może nikt wtedy w ogóle i w szczególe się na mnie nie obrazi.
Nie będę się dłużej rozpisywał.Jeszcze przez Was znowu spóźnię na kurs panowania nad agresją :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie