Skocz do zawartości

z wczoraj i dziś: galicyjska Wielka Wojna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
http://s32.postimg.org/i5pgl9csl/2222222.png grozby karalne na maila, robi sie ciekawiej ;)
Wiadomosc dla wszystkich forumowiczów jakim człowiekiem jest wasz bjar, niech wiedza wszyscy - to chyba nie zasluguje juz tylko na kartke, co?
ps masz pecha, bo o znajomosciach w sluzbach nie zmyslalem - moj znajomy juz sie toba zajmuje kolego, nastepnym razem uwazaj co piszesz :)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 19:36 28-07-2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakbym bjara nie znał (z Forum) i był parchaty na oba oczy, to może bym uwierzył, ze to napisał, ale...
- na ile może, na tyle szanuje mowę ojczystą
- widać wyraźnie, że gimbus to pisał - bez ładu i składu, pomijam styl i ortografię, bo to też bełkot
- i ostatnie - wyraźnie widać kto do kogo pisał: są nicki i adresy mailowe.

kogoś widzę zaczyna pociskać. Niniejszym chyba czas zamknąć ten burdel i po dogłębnej analizie - wręczyć zapewne odznaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge dac ci dostep do poczty nie mam nic do ukrycia napisal to on lub ktos kto ma dostep do jego poczty, przekazalem do odpowiednich sluzb, takich grozb nie odpuszczam :) pozdrawiam i z forum sie zegnam. poza atakiem nic mnie tu milego nie spotkalo, skonczy sie jeszcze tym ze on zostanie bez kartki a ja dostane.
pozdrawiam

jak masz dalej watpliwosci ze napisal pierwszy dam ci dane nie ma problemu zrobie wiecej screenow, bronisz prostaka. taka jest prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tak: te nasze w 3-jke docinki...
Rywalizacja zawsze - ale zdrowa, nie walka na slowa, a o reszcie mozna dyskutowac zawsze kulturalnie na pw.
Bjar dal spokoj, ja dałem i ty tez herrer daj, zamiast pisac coraz to nowe maile z coraz to nowymi grozbami, bo nie chce mi sie nawet na to patrzec to raz, dwa to naprawde dobrze nie wrozy (przypomne ze to bylo tylko w tym calym rumorze gruba przesada) pewnych x nie wypada pisac.
Od spamu tu, przyznaje ze już zgłupiałem co widać po nickach np. Wyrosla tu gownoburza z niczego w zasadzie, bo kazdy odebral co jak chcial i to calkiem niepotrzebnie, na zasadzie kto komu zrobi bardziej na zlosc i o co. No wlasnie... i mysle ze nie tylko ja tak ta dyskusje odbieram, a wiekszosc rozsadnych osob, nie rozumiejac o co w niej chodzi, a wystarczyloby wyslac na wstepie pw.
Dobranoc i niech ktos z modów usunie ten spam w swojej wolnej chwili. Mysle ze to calkiem rozsadny post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie