Skocz do zawartości

Handlarze Historia


poszukiwacz wrakow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oglądałem wczoraj program o nazwie Handlarze Historią na programie Fokus TV. Facet w Anglii ma niezłą kolekcje sprzętu z wojny na sprzedaż w tym dość sporo pojazdów niemieckich. Ma na sprzedaż bardzo podobną 250 jak ta którą wydobyli ostatnio z Pilicy Bracia Kęszycy, w programie sprzedał nawet kolekcjonerowi Paka 40. Najlepsze było to ze postanowił odbudować 251 i zaczął jeździć za częściami po znajomych. Był w Niemczech po graty do 251 w Czechach kupi wyposażenia niemieckiego pilota, a także silnik do Hetzera. Kupił nawet wyposażenie do 251 w tym najazdy podobne do tych które kiedyś widziałem na zdjęciu 251 w wersji saperskiej (słynny saper z Pilicy). Ceny części są kosmiczne ale jak wynika z programu wszystko można kupić. Ciekawe kiedy i kogo odwiedzi w Naszym pięknym kraju w poszukiwaniu pancernego złomu produkcji niemieckiej????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja za to nie rozumiem twojego toku rozumowania. Ostatnio jeden lokalny rolnik za przecięte bliźniacze koło od 250 zaśpiewał mi 200 + 200 zł, no bo to przecież są dwa koła. Rozumiem, że ty byś mu dał te cztery stówki? Albo jeden z beczką paliwową Wehrmachtu - 1000 (!) i to euro, nie złotych, bo (cytuję:) Niemiec przyjedzie, to tyle da". Dobre ceny? Ja wychowałem" się jeszcze w takich czasach, gdy gratów była masa i to za grosze. Nie bawią mnie allegrowe oszołomskie sztucznie podbijane ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajer a ja się bawię w allegro kupuje co nie co i nigdy nie przepłaciłem hmmm nawet zarobiłem
A wiesz cze go nigdy nie przepłaciłem bo tych rzeczy oryginalnych już powolutku niema i to jest ten + ty dasz 200 zł ale powiedzmy ze za 4 lata ktoś ci potrafi dać nawet 500zł za szt takie są realia hmm
Bajer nie unoś się bo nie masz czym
ps Ciekawe jak ty mój tok rozumowani nie rozumiesz hm, Stwierdziłeś na podstawie paru słów hmm
bajer szanuje ciebie za twoją wiedzę , ale daj sobie nieraz na wstrzymanie
czarny bocian bo to jest to samo co polityka on musi nie ty!! Ty najlepiej za darmo o daj hmm
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajer szanuje ciebie"

Będzie trzeba nick Mu zmienić...
Zastanawiałem się nad Alusy, ale Bajer brzmi zdecydowanie lepiej :-)


Moskit- a ja Bajera doskonale rozumiem...

Nie rozumiem natomiast mentalności lepiej niech zgnije na podwórku, niż miałby sprzedać"... Nie rozumiem kosmicznych cen na gadżety od elektryków... I nie rozumiem, dlaczego nasz przaśno-socjalistyczny rynek miałby mieć związek z cywilizowaną częścią świata...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę was potencjał polityczny hihi rozumiesz ? uciekamy od tematu i zaraz wyjdzie ze ja to ten co z pis hihi hmm
ajer szanuje ciebie"

Będzie trzeba nick Mu zmienić...
Zastanawiałem się nad Alusy, ale Bajer brzmi zdecydowanie lepiej :-)
Bo ja pamiętam jak zacząłeś na tym forum kreślić" co nie co ^^ i tak samo jak Bajer wiec mam szacunek do takich Ludzi
lepiej niech zgnije na podwórku, niż miałby sprzedać"...
Po wiec mi czy ci ludzi nie powiń być na piedestale stawiani ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaką myśl- już Ci napisałem...

Nie ogarniam podejścia pies ogrodnika"...

Rozumiem, że jeśli jest chętny, to można poszaleć z ceną- ale nie na zasadzie walenia w rogi kopią czy dokumentną cepelią...

Mam świadomość, że zachodnie ceny oryginałów za stany mint czy rarytasów są dla nas w naszej socjalistycznej Ojczyźnie nie do ogarnięcia...

Choć ja koleżance małżonce dość często nie mówię, że coś nowego się w chałupie pojawiło, albo nie przyznaję się ile za jakiś śmieć"* dałem.



* wg Niej, choć i tak ma zdrowe podejście...

** Bajer ma kilka klonów czy egzemplarzy podobnych- ciesz się, że się jeszcze (?) np Sonic czy Jacek D. nie pokazali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj... zacznij się wyrażać w polskiej wersji języka pisanego, albo wyorbitujesz.

na taki śmieć pisany jestem szczególnie wyczulony i nie mam chęci takiego śmietnikowego słowotoku czytać.

Reasumując: zacznij pisać po polsku i zrozumiale, albo przestań pisać.

a na deser cytat (Terry Pratchett):
Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajer
Bodzian
To nie tylko słowo pisane przerasta , to nawet podstawowe umiejętności w rozpoznawaniu słowa pisanego(i przyswojeniu sobie znaczenia tego słowa) kolegę półmoskita przerosły.
Pozdrawiam
P.S.
Pewnie ma zaświadczenie o nabyciu wszelkich ułomności na ciele i umyśle.
P.S. 2
Jednak bajer wymiata. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie