Skocz do zawartości

W domu odkryto czołg ..... Panther


Woodhaven

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Alexander Orth, wspomniał, że emeryt jeździł Panterą po okolicy w 1978 r. podczas „zimy stulecia”. Podkreśla też, że nie widzi nic złego w jego hobby bo „niektórzy lubią lokomotywy a inni czołgi”"- podejście burmistrza- szacunek :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les05 chyba się mylisz - to był wg mnie zwykły kolekcjoner jakich pełno tu na tym forum. Jakoś nie widziałem na ścianach tego garażu flag z buddyjskim symbolem słońca czy portretów z podobizną pewnego malarza. Gdyby faktycznie sympatyzował z grupami neo nazi to na pewno po wyczynach w latach 80 XX wieku grup sportów obronnych" Hoffmanna policja, wtedy RFN, miała by go na oku. Podobnie wygląda z zakupionym czołgiem w Anglii - wtedy nie było otwartych granic. Przepływ przez granice był w miarę kontrolowany i jeżeli pozwolono mu na wwiezienie na teren RFN-u to nie widzę powodu aby mu nie zwrócili tej pięknej Panthery. Reasumując to podążając tokiem Twojego myślenia to można powiedzieć, że każdy kto ma czołg T34( np panowie Kęszyccy)jest zatwardziałym komuchem, czerwonym pająkiem i modli się do portretu Stalina. Przepraszam, że użyłem w/w nazwiska ale nie znam więcej osób posiadających w swoich zbiorach T34 i z tego co się orientuję to do komuchów" im daleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirle - popatrz dobrze jeszcze raz na te sciany - faszystowskie gapy spogladaja na nas z gory z kazdej strony -ale fakt , ze policja przegiela z tym rozwalaniem garazu -zamiast wszystko opieczetowac i zamknac - gosciu sie odwola i beda wsadzac do piwnicy na koszt podatnika oczywiscie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012 rok? Chyba tak. Ocieplaliśmy budynek w Berlinie. Wiązało się to z wejściem do piwnic i przybiciem wełny mineralnej do sufitu. Co prawda Pan starszy, niemiec z legii cudzoziemskiej. Nie miał oporów z otwarciem piwnicy, a powinien. Można przejechać się do niego na kawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie