Skocz do zawartości
  • 0

Granat f1


szperator

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kilka lat temu to forum zrzeszało ludzi z pasją, którzy sami się dokształcali w miarę możliwości ,obecnie młodzież zakupiła piszczały i poszła w las …. Skutki widać gołym okiem ..
Pytanie dotyczące Granatu F1 tego pana świadczy o tym iż nie jest nawet świadom co bierze do rąk.
Kolejny gagatek wystawia gołębie obrączki z zapytanie co to takiego ? ciekawe jak trafi na granat tzw. garłacza … rozkręci z ciekawości ?
Sami widzicie ze przykłady można tu mnożyć ,więc Traper6
no stres ;-)bo to nic nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym granat z garłacza przygarnął:)
A serio - człowiek poznaje empirycznie. Jak ci coś w łapkach pizd...ie to wówczas się nauczysz że o budowie tego co zbieram-trzeba poczytać.
Jakiś czas temu był w szkołach taki przedmiot jak PO. Nie mylić z partią - to było Przysposobienie Obronne. I mnie np. tam uczyli jak wygląda RG42, jak F-1 , jak wygląda amunicja, z czego się składa. Czy materiały wybuchowe brać do domu (a tego to nigdy nie zapomnę bo w domu nauczyłem się znacznie lepiej!).
Teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś przerwało.
Teraz jest internet i mimo że szukam militariów - nie chce mi się o tym nic poczytać.
Pierwszy link z brzegu:
http://js2010.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=198:granaty-rg-42-f1-zapalnik-uzrgm&catid=40:...
A do kolegi Szperatora osobista rada - jak będziesz majstrował to raczej nie wygotowuj trotylu (to ten proszek w środku). To też może" wybuchnąć.
Pozdr,
makul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie