Skocz do zawartości

Grypa ! - Wasze sposoby .


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
Najlepszy jest dobry seks z młodziutką Rosjanką, rosyjski spiryt i rosyjska bania (wiecie co to?). Super uczucie, na drugi dzień czuję się jak kosmita na haju. Grypa znika, a ja mogę dalej figlować. Linka do tej Rosjanki wam nie dam, niektórzy z wrażenia dostaną szału czy też zawału, w każdym bądź razie przestaną funkcjonować. Dobre też jest gorące mleko z miodem lipowym i masłem. Na szklankę mleka, 2 łyżeczki miodu i łyżeczka masła. Tylko nie bierzcie do tego aspiryny, bo będzie gorzej. Kto zna osoby zbierające zioła to ma szczęście. Tym też można leczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc przekładaniec jest hitem na przeziębienia i choroby . Słoik po majonezie i tniemy średnio drobno pół cebulki , dwa ząbki czosnku , dwie łyżki miodu i dwie cukru ( osobiście stosuję trzcinowy ) , potem pół cebulki , dwa ząbki czosnku i zaś dwie miodu i dwie cukru łyżki i tak robimy trzy warstwy , cztery i w ciepłe , ale nie na słońce i po może nawet godzinie , dwóch mamy przepyszny syropek na naturalnym antybiotyku i wspomagaczach mu potrzebnych . stosowałem , pomagało . powodzonka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z leków działa chyba tylko neosine, ale dorosły to musi wiaderko tego kupić.
Działanie przeciwwirusowe – po wniknięciu cząsteczki wirusa do komórki, inozyna hamuje proces translacji materiału genetycznego wirusa powstrzymując tym samym jego wzrost i dalsze namnażanie." - cokolwiek by to znaczyło - nie działa na objawy, ale na przyczynę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie