Skocz do zawartości

garrett ace 350 mam pare pytan prosze o pomoc


masi2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem garretta ace 350 chodilem z nim po lesie i szalu nie zlapalem pare lusek ale jak robilem probe na 15 cm pod sciulkm wogule nie pilal
pytanie
1 czy lepsza jest wieksza cewka
2 czy ymienic na lepszy wykrywac do 6000 tys
3 jaki jest dobry wykrywac na monety głębokie zakopane
4 jaka jest najwieksza cewka do garreta i czy się sprawdza

proszę ratujcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci rozumiem, że jesteś członkiem koła rutusowego i twój post pije w to, że śmiałem skrytykować rutusa ? Jak dziecko w gimnazjum naprawdę ;) http://odkrywca.pl/v3i-czy-e-trac,736652.html#736652 o to chodzi tak ? Oj biedactwo, do twojej wiadomości męczę się z Argo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie .. panowie
a wracając do pytania kolegi -ustaw sensitiwy na 2 kreski od końca(maxa) program jewelery i dobra miejscówa mam ace 250 +nel hunter i daje rade -fakt monety 25 góra 30cm i inna drobnica a pozostałe pytania cóż po kilku dołkach 1m za złomem (garett chętnie staluche skorodowaną pokazuje jako kolor)nie kopię sygnałów lawirujących od mosiądzu przez złoto po srebro -co tam jak każdy sprzęcior trzeba oswoić kop tylko pewny sygnał np tylko golg-tylko silwer unikaj pełzającego raz gold raz silver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc amatorzy widze ze co drugi to lepszy mam inna klawiaturę i dlatego bledy analfabeto tytus jedynie co tomhulka a reszta to do DDDDDDDDDD YYYYYYY
Mam nadzieje ze sa tu normalni ludzie a nie podpruwajki pozdrawiam poszukiwacze i milej nidzielu dla dobrych ludzi pokoj bracia i siostry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zmniejszacie zasięg wykrywacza odejmując mu dwie kreski z czułości ? Przecież na pełnym daje radę i się nie wzbudza ? Czemu zmniejszacie zasięg wykrywacza chodząc na trybach dyskryminacji zamiast na zero z wyciętymi 4 kwadracikami od lewej ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie