Jump to content

Wysyłka


Kosa2

Recommended Posts

Witam
Ostatnio chciałem sobie zamówić koszulkę z naszego forum, reklama jest zamieszczona na końcu gazety.Albo jestem ślepy, albo po prostu nie zauważyłem ceny za wysyłkę.Ile dokładnie kosztuje wysyłka ?
Może pomoże mi ktoś jeżeli to nie problem ? Z góry dzięki.
Link to comment
Share on other sites

Czlowieksniegu (11487 / 677) 2014-04-21 09:34:36
Przecież to nie żaden problem określić koszt wysyłki dla pojedynczych przedmiotów. Jak się zamawia więcej to można liczyć indywidualnie. Można by też podać wagę każdego sprzedawanego przedmiotu i odwołać się do cennika np. poczty naszej jedynej.


Swiety82 (6480 / 300) 2014-04-21 23:24:23
Może majątku nie kosztuje, ale jak nie ma kosztu przesyłki, to może za darmo jest - przecież co to za różnica dla wysyłającego te parę złotych :)

A na poważnie - sprzedaż wysyłkowa rządzi się pewnymi prawami i ważne by klienta traktować poważnie.

Jakie informacje przedsiębiorca jest zobowiązany podać konsumentowi do wiadomości przy zawieraniu umowy na odległość?

Najpóźniej w chwili złożenia propozycji umowy konsument powinien otrzymać ważne informacje, które pomogą mu podjąć decyzję o zakupie towaru lub usługi. Przedsiębiorca musi podać konsumentowi dane swojej firmy, jej adres, numer rejestracyjny działalności gospodarczej. Pomoże to sprawdzić konsumentowi, czy jego kontrahent rzeczywiście istnieje jako podmiot prawa.

Ważne są też informacje o istotnych właściwościach towaru lub usługi, jak również o cenie (wraz ze wszystkimi dodatkowymi wydatkami, jak podatki i cła), zasadach zapłaty, kosztach i terminie dostawy."

Ze strony UOKiK
http://www.uokik.gov.pl/faq_umowy_zawierane_na_odleglosc.php#faq1255
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information