Skocz do zawartości

Poszukiwania polsko-czeskie Ace 250 & PROxima v5 - 2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Hej wszystkim! Coś się zmobilizowałem i postanowiłem powyciągać moniaki, guziki i inne klamoty z tej oliwy, wyczyścić i pochować tak jak należy :). Już się cieszyłem, że skończyłem, a się okazało, że na półce mam jeszcze znajdki z 5-ciu ostatnich wypadów.. No cóż prace odkładane na bok, same się nie odrobią ;). Tak więc zmierzając do tematu chciałbym ukazać wreszcie swoje znaleziska, szału nie ma ze stanem jak i z jakością firmową znajdek :).

Będą dwa mixy, ten jest trochę większy, a drugi będzie z kilku wypadów wstecz :).

Generalnie - to co zwykle :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze prócz zegarka i guziolka wpadła posrebrzana/srebrna łyżeczka, a właściwie fragment :). Co ciekawe , czyściłem ten przedmiot z fajki był cały ciemny/brudny, okazało się, że to był tylko osad, po czyszczeniu ładnie się świeci. Do tego dwa ładne braciszki się trafiły, były od siebie z 20 km :D, jaki to jest los.... Dowiecie się kilka fotek niżej, jak dwa razy pod rząd znalazłem ładne medaliki :). Też podobne, a także daleko od siebie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC CZYSZCZENIA, czas przejść do pokazania znajdek z tych dwóch ostatnich wypadzików :).
Tutaj pierwszy, skromny, ale wreszcie udało się odnaleźć to zaginione sreberko ( chodzi oczywiście o moniaka ) na którego czekałem od poprzedniego roku - LIPCA... Tak od Lipca, taka zła passa, mam nadzieję, że teraz poleci tak jak w tamtym roku :)


Plomba :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na tyle, mówiłem, że krótki wypadzik, ale sreberko jest :) + kilka moniaków i medalik, tatko tylko dwa moniaki, ale ruszą pola to się mi zrewanżuje i pokaże klasę :D.
_________________________________________________________

Tutaj wypadzik ze znajomym :).

Pierwszy strzał i krajcarek ( jak na moje tereny w ładnym stanie ). Fajne pole, zero śmieci na 4 godzinki może 3 śmieci były, super te czeskie pola :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie