Skocz do zawartości

Poszukiwania polsko-czeskie Ace 250 & PROxima v5 - 2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Hehe najpierw Sławo znalazł krajcarka, a twierdził, że tam nic nie ma i po 5 razy przechodził teren :D, a za 3 minuty ja trafiłem swojego :). Nie wierzył do póki mi nie pokazał go w rękach, zawsze mnie nabiera, że coś znalazł, a to polmos. No, ale się to zemściło, podczas wczasów kupiłem 2 złote monety krzyżackie turystyczne wybijane dla turystów i podłożyliśmy mu z tatem pod cewkę haha, będzie filmik :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Siemka!
Wstawiam fotki wypadu z zeszłego tygodnia... Przez cały tydzień padało i padało dzisiaj słonko wyszło więc może na weekend pojedzie się w teren :). Mamy zgodę na teren gdzie były jakieś walki to może jakieś zrzuty się namierzy, będą fotki :). Teren dobry, nawet ponoć gospodarstwo fajne więc skryty może będą hihihihi.... :).


Wypadzik i sreberko jest. Teraz passa dobra co drugi wypad srebro, a tak to od Lipca do Lipca nic, a w miesiąc już ósmy srebrnik :D i wyrównany rekord z tamtego roku :).
Kto wie, może jeszcze coś wpadnie, ale jak na razie najstarszy to 1783 nic niżej, a szkoda, ale cóż na bezrybiu i rak ryba :).

Skromnie, ale jest! Ostatni wypad:

Zlał nas deszcz, na szczęście był lasek i rzeczka, umyło się kilka znajdek z naszego ulubionego pola i po drugiej stronie lasku ładny widoczek :). Informuję, że z dołku wykopałem żabę, poprosiła mnie o fotkę i żebym ją wstawił na forum. Każdy kto ją spotka to wam ona/on pokaże najlepszą miejscówę w okolicy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie