Skocz do zawartości

Poszukiwania polsko-czeskie Ace 250 & PROxima v5 - 2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Niestety przy wyciąganiu ułamał się, pierwszy raz spotykam się z tak kruchym moniakiem, dobrze, że go całkiem nie zgniotłem. Dosłownie w rekach się połamał... Szkoda, ale przynajmniej wszystkie części są, bo jedna się zapodziała, ale została odnaleziona :). Zaraz zobaczycie co to za cacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam wszystkich!
Dzisiaj jest bardzo zimno więc dodam fotki z wypadu.
Obiecałem, że tamten teren jeszcze przeszukam i wyszły kolejne rzeczy...
Ja chcę kurcze hełmy itp... :(.
4 dopple, znowu skrzynki, co ciekawe z wodą, nie mam pojęcia skąd tam się wzięła woda....
I reszta złomu. Ciekawostką jest także, że wyszło coś co sobie wreszcie zabrałem ze sobą to klamra wh z pasem i ładownicami, trochę stan kiepski, ale mnie cieszy bardzo! Do tego jeszcze pojemnik na wycior i przyrządy do czyszczenia mausera, ale niestety pusta :(, oraz fajny klucz do konserw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na koniec czwarty doppel.... Już miałem ich dosyć, ale musiałem wykopać, bo może coś fajnego było dalej, ale to już chyba koniec. Na następny rok trzeba... W Czechach wszystko już posiali więc raczej sezon zakończony!

Jeszcze pusty magazynek od DP 26, tylko co on tam robił??
I kto mi powie co to jest, to jest bandaż przestarzały czy co? Bo nie mam pojęcia dlaczego był w to owinięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie