Skocz do zawartości

Poszukiwania polsko-czeskie Ace 250 & PROxima v5 - 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Na początek chciałbym życzyć w tym nowym roczku co najważniejsze zdrówka, samych pomyślności i najpiękniejszych trafień oraz wspaniałych przygód!

Poprzednie wątki:
1. Sezon 2013 -
http://odkrywca.pl/poszukiwania-polsko-czeskie-ace-250-proxima-5,717806.html#717806

2. Sezon 2012 -
http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=709262#1525441

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Kilka ciekawszych sreberek z roku 2013
Odznak z PRL-u nie wstawiam :P. Do tego masa ołowianych żołnierzyków, klamerek, porcelanek i ładnych butelek. Wszystko w wątku z 2013 roku. Większość tego to zasługa garretta, bo Rutus gości u nas niedługo i ledwie 4 miesiące nam służy :). Także ten rok może być wydajny, bo ruszamy pełną parą od nowego roku na dwie maszynki :).

Moim zdaniem najlepszym trafieniem na ubiegły rok był chyba ten długopis srebrny z BMW w świetnym stanie, DZIAŁAJĄCY! Oczywiście reszta moniaków też super :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaczynamy :)!

Pierwszy fancik w nowym roku to plomba - taka malutka plomba, wręcz bardzo mała, dołek zasypałem, ale jakoś dla pewności sprawdziłem ponownie i się okazało, że pod spodem był taki wielki krauzerek, a właściwie 3 krauzery z 1812 roku, w dosyć ładnym stanie. Pierwszy taki, szkoda, że nie srebrny, bo rozmiarowo to jest monetka duża. Jaki to los pierwsza najmniejsza plomba i pierwszy wielki krauzer, ahhh co ten rok jeszcze pokaże :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy wypad w tym roku to nie jest źle w porównaniu z tamtym to nawet bardzo dobrze, dzień wcześniej chodziłem. Po wyciągnięciu z oliwy porobię foteczki zobaczymy w jakim stanie moniaki.
Niebawem fotorelacja z wypadu z większą ekpiką.
Pozdrawiam, a wam życzę owocnych poszukiwań!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Dzisiejszy mizerny wypad, ale za to na koniec wyprawy wyskoczyła moja pierwsza klamra. Jest to klamra HJ. Wracając z terenu przeszukując teren już nic nie powinno mnie zaskoczyć, a tutaj jeden sygnał i odrazu uśmiech na twarzy się pojawił!
Klamra może nie jest w wymarzonym stanie, ale cieszy. Jutro dodam fotki znajdek z poprzedniego wypadu, które moczą się w oliwie, oraz dzisiejszą klamerkę + kilka znajdek po umyciu.

Sygnowania na klamrze: M4/27

Zdrów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dodaję fotki znajdek wyciągniętych z oliwy.
Klamra była przez te dwa dni konserwowana, nadal się moczy w oliwce, ale nie wiem czy lepiej wyjdzie :). Stan nie jest piękny, ale i tak cieszy.
Tutaj znajdki w grupie.


P.S destrukt taśmy z mg`ty (na 100% nie wiem) podarowany na wypadzie od kolegi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich!
Śniegu nima więc ruszyć trzyba :D.

Więc tak, łaskawa pogoda pozwoliła na komfortowe poszukiwania w dodatniej temperaturze :), jak można było nie skorzystać? No jak?
Fotki z dwóch wypadów po 2 godzinki jeden :).
Nie jest źle jak po miesięcznej przerwie :D. Teraz czekać tylko na cieplejsze dni, aby ziemia była sucha :).

Na pierwszy ogień kawałek ładnej klamry :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie