Skocz do zawartości

Poszukiwania polsko-czeskie Ace 250 & PROxima v5 - 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni później ruszyliśmy w nowy teren, ale historia się powtórzyła, któryś tam sygnał i na leśnej drodze, obok prawdopodobnie niemieckich pozycji ukazuje mi się obrączka, wpadam w osłupienie i z niedowierzaniem przecieram znajdkę, a ku mojemu zdziwieniu ukazuje się wielka obrączka srebrna lub złota.
Teraz pytanie, czy współczesna czy niemiecka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dwie wspomniane obrączki, niesamowity zbieg okoliczności, będą musiał częściej wypowiadać słowa typu Dzisiaj chcę złotą obrączkę :) ". Dziwna próba jeżeli byłoby to złoto - 800, lub 80 J, C, albo starte 0. Taka próba występuje w srebrze, ale od środka jest złota i ogólnie jest złota tylko starta hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska amunicja trafia się na terenach gdzie walk z września nie było np Dolny Śląsk, wśród szwabachy bo używali to co zabrali z magazynów, na RADowskich obozach można polskie kopać zresztą tam to wszystko można kopać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

To co zawsze, łuski, pociski itp.
Ciekawa blaszka z niemieckimi napisami, wykonana hmmm z miękkiego i giętkiego materiału, przypomina fragment opakowania do prezerwatyw :).

Wypad w trójkę razem z kol. Wojtkiem na nowy teren :). Takie zróżnicowane tereny, kilka znajdek udało się znaleźć. Ogólnie dużo łusek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie