Skocz do zawartości

wykrywacz bioniczny


alex_2013

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/lrl-wykrywacz-radiestezyjny-i3127814393.html


czy jest tu chociaz JEDNA osoba na tym forum, która może powiedziec, ze miala do czynienia czynnie z czyms takim i jest to jakkolwiek skuteczne? Kiedys na filmie widziałem jak gosc różkami, radiestezją namierzał depozyty dużych rzeczy w okopach, pewno pic na wode. Wypowiedzcie sie, wasze opinie poparte wiedza, doswiadczenia.Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być skuteczne. Pod różdżki trzeba podpiąć 230Vac bez bezpiecznika różnicowego po drodze. I test szansa, że użytkownikowi się poprawi. Bo już na pewno nie może się pogorszyć.
Też czekam na relacje z poszukiwań. Nagroda dla arcyidioty roku 2013 jest przygotowana :)
P.S.
gdzie leży ten Wołów i chemiczna fabryka czego jest zlokalizowana w pobliżu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego alex_2013.wykrywacz bioniczny,działa na 100%,ale w wyciąganiu pieniędzy z kieszeni,naiwnego klijenta.różdżki,znane są od tysiąca lat i nie było wówczas zadnej elektroniki,wspomagajacej ich działanie.tak jak do śpiewania,czy grania na skrzypcach-potrzebne są odpowiednie predyspozycje,tak i do różczkarstwa-też.nie każdy to potrafi i nie pomoże tu żadna,najbardziej wyrafinowana,elektronika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko w Wołowie!

Na fotce która prezentuje elektronikę od środka widać chyba niedokończone owijanie kabelka taśmą izolacyjną - czarną, nawet końcówka roli tam została... na stałe? to część niezbędna do działania? Ogólnie elektronika ta wygląda jak płyta główna od jakiejś konsoli do gier z czasów PRL, ale żeby takie układy sprzęgać z różdżkami hiszpańskimi? Ostatecznie śmiem stwierdzić iż to jest jakaś radosna twórczość lub sztuka wiejska w klimacie współczesnym z motywem elektronicznym w tle.

Może jakiś filmik prezentujący możliwości?

Zdrów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aaaaa a ten brak jednego układu w podstawce to jakiś haczyk?! Może bez niego nie będzie działać? HAHA może jakiś sprytny elektronik wymyśli co tam powinien być za układ i może uruchomi jak rzesz wspaniałą tę machinę? ...gość zapomniał tego dopisać. Sprzedaję jako uszkodzony ponieważ nie miałem możliwości go przetestować z powodu braku wolnego czasu. Ja nie mogę!!! To tak jak z tymi wykrywaczami niewypałów i min produkowanymi w USA dla Afgańczyków.

sry za post pod postem ;)

Zdrów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B znowu wylewasz swoje kompleksy...zapraszam na UW, jakies zaoczne sie znajda jak masz $,tez skończysz,zostaniesz sołtysem u siebie na wsi od reki:).Zreszta ..zawsze bedziesz lamerem( słowo dozwolone na tym forum) gdziestam skądstam, nic Ci to nie da wszystko:)
A swoją drogą idiotą nie jestem i pytam tak jak na początku postu. Czy jest tu 1 osoba chociaz która miała cokolwiek w podobie tego w ręku i moze powiedziec ze działa / nie działa?W pytaniu nie mam na mysli opinii pseudkonstruktorów magniteca z Pcimia Dolnego( nie ujmując).
A co do B to przyzwyczaiłem sie do złosliwosci, potwierdza to Twoją swiadomosc , ze wiesz iz zawsze bedziesz z tyłu, ze los nierówno rozdał:) pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Wykrywacze bioniczne, wachadełka , czarne koty i inne tego typu wynalazki nie działają.Nie ma żadnych racjonalnych , naukowo udowodnionych podstaw ich działania. Wszelakie twierdzenia ,że jest inaczej są zwykłym szerzeniem ciemnoty.

Jeśli komukolwiek uda się cokolwiek znaleźć przy pomocy różdżki to działa tylko statystyka i przypadek. Przy wykopaniu odpowiednio dużej ilości dołów w którymś coś tam będzie ;-)

RUTUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszając ten temat miałem na mysli takze w większej częsci elektroskopy ale wątek znalazłem juz na odkrywcy
http://odkrywca.pl/elektroskop,686590.html


a tu na zakończenie tematu ciekawostka prosto z Turcji:)

http://www.youtube.com/watch?v=SASuHDlznvY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię kolego alex_2013 ale czy Ty szukasz idioty? Bo tak bardzo Ci zależy na CHOCIAŻ na jednej osobie która używała tego typu sprzętu.

cyt.: ...Czy jest tu 1 osoba chociaz która miała cokolwiek w podobie tego w ręku i moze powiedziec ze działa..."

Swoją drogą wątpię, że to będzie działać ...przepraszam ...spełniać swoją funkcję.

A może to Twoja aukcja na allegro z tym sprzętem i może sam potrafisz coś napisać nt. w/w sprzętu - szczerze to jestem ciekawy skuteczności mimo, że zdrowy rozsądek podpowiada mi iż to urządzenie ma jedynie charakter czysto psychologiczny, działający na wyobraźnię i podświadomość przyszłego użytkownika marzyciela, ...poszukiwacza.

Zdrów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z aukcja nie mam nic wspolnego:) idioty nie szukam tylko kogos kto fizycznie mial cos takiego w reku, nic wiecej.Bo opinii takich jak Twoja ..i moja sa dziesiątki nawet tu. I ba, niektórzy chyba mysla ze jestem idiota, zas inni niektórzy maja okazje ku temu by mi dogryzc bo mnie nie lubia:)pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=628712#629183

Szczególnie polecam przeczytanie wypowiedzi mranda; jakby ktoś nie wiedział, to jeden z najlepszych polskich speców od wykrywaczy, szerokiej publice znany głównie z dorobienia multitona do 5900.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sza.man za przypomnienie wątku. Pośmiałem się, przypomniały mi się stare dobre czasy z takimi asami jak kruk1 i z paroma innymi których nicków już nie pamiętam. Np. ten co w wątku na temat jakiegokolwiek wyrywacza pisał, że Salamandra jest najlepsza albo maniak All-1, albo ten co w chwili bezsilności i gniewu kazał Brzęczyszczykiewiczowi chodzić za koparką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony chciałbym podsumować temat taką oto refleksją.
Nie dziwi, a nawet nie szkoda, kiedy osobnicy z brakiem podstaw polskiej ortografii negują sens nauk ścisłych i dają wiarę zjawiskom paranormalnym. Czyli takim, które zaszły w ich wyobraźni albo takim których swoimi móżdżkami, ledwie skażonymi edukacją, nie potrafią ogarnąć. Bo człowiek, który ma luki w wiedzy, w razie potrzeby zapełnia te braki tym co ma pod ręką i rozumie. Znany mechanizm psychologiczny. A prawie każdy ma pod ręką pakiet bajek i zabobonów którymi był karmiony od kołyski.
Za to martwi i powinno niepokoić, kiedy o takie tematy ocierają się ludzie uważający się za rozsądnych i wykształconych. W świeckim znaczeniu tego słowa oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dziwi mnie cierpliwosc Moderatora bo B za swoją prostote w traktowaniu innych powinien wyleciec stąd z hukiem dawno z czerwoną kartka. Chyba tylko ratuje go to ze mozna sie z niego posmiac.

2. Dziwi mnie mądrość B, który wypowiada się w takich tematach a sam stworzył załosny mit w postaci nieistniejącego wykrywacza który go przerósł, nie zaistnieje nigdy i przylgnal do niego jako przykład z którego dziesiątki ludzi zrywaja boki i zawsze tu już będa boki zrywac:)

3. Takich B zawsze byla masa w swiecie, podczas odkryc Kopernika tez tak samo się mądrzyli,majac w głowie schemat ziemi jako skorupy żówia, bo zamknięcie w schematach umysłu swiadczy własnie o ciemnocie nie mądrosci. Swiat jest skomplikowany i warto szukac nowych sciezek, obserwowac otoczenie a nie madrzyc sie na podstawie szczątkowej i wybiórczej wiedzy dowartosciowując swoja mała osobe.
Dlatego proponuje zajac sie rodzina i obrzadkiem obejscia a nie wyładowywac stresy małzeńskie na forum. Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, mądry czlowiek łamie schematy i wnika w rzeczy pozornie smieszne. Czasem warto. Lepsze to niż trwac w stagnacji w oparciu o dotychczasowy dorobek.Tak jak niektórzy myslalacy ze wiedza juz wszystko o tej ziemi,pozjadali wszystkie rozumy, maja monopol na wiedze i szydzenie z innych.Tacy własnie ludzie zatrzymuja świat w miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex, w imieniu swoim i paru innych osób, proszę o przemyślenie wypowiedzi, zanim ja wylejesz z siebie, bo niepotrzebnie namnażasz posty po 2,3 na raz. Czy to takie trudne dla osoby z TAKIM wykształceniem?

Z niecierpliwością czekam aż wysiłkiem swojego niekonwencjonalnego intelektu złamiesz jakiś schemat" :] Nie zapomnij poinformować o tym widzów tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie