Skocz do zawartości

2 elementy samolotów ze złomu.


Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś rozpozna.Oba pochodzą z różnych miejsc.To dwie różne maszyny.
1.Wygląda na bok kadłuba i jakąś ściankę działową.Od strony wewnętrznej widać ślady mocowania zawiasów.Pewnie jakieś drzwi lub luk.Charakterystyczny zielonkawy kolor resztek farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest na pierwszym zdjęciu wygląda mi trochę na zewnętrzną część centropłata. Te zaczepy mogły służyć do mocowania skrzydła. Ta jasno zielona farba na kątownikach to najprawdopodobniej zabezpieczenie antykorozyjne - spotkałem taki na samolotach radzieckich wiele lat temu. Oczywiście to tylko moje przemyślenia. Podaj może jakieś wymiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety rwd tak jak pisałem nie mam teraz możliwości zdjęcia wymiarów.Dla porównania na elemencie położyłem Reinigungsgerät 34 to w jakiś sposób oddaje wielkość przedmiotu.Szczerze mówiąc też w pierwszej chwili pomyślałem że to jakaś wręga skrzydła.Jednak całkowicie płaska powierzchnia i zamontowany zawias" na jednej ze stron sugeruje że to inny element.Niestety na więcej szczątków tej maszyny nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
Woodhaven jesteś wielki! Trochę mnie nie było na forum, więc po czasie, ale jeszcze raz dziękuję.
A była znana jakaś szturmowa wersja?

Uzbrojenie:
SD4HL
SD2
Panzerblitz (nieznana wersja)
15mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie