Skocz do zawartości

Minister kultury Rosji o 17 września 1939 r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
s-boj! Odpowiem ci w zastosowanej przez ciebie formie literackiej metafory:
Czujny jeleń ujdzie nawet watasze wilków a piękne to zwierze kojarzy się bardziej z osobami myślącymi podobnie jak ty, wierzącymi bezgranicznie w przyjaźń między narodami i altruizm w polityce."

Ja przede wszystkim wierzę w zdrowy rozsądek, oraz to, że każdy powinien najpierw pilnować swoich sarenek.


Mniemam, że panowie s-boj i boer pomylili fora. Ten pierwszy zacznie zaraz wiersze klecić a o drugi nie zna znaczenia słów a co dopiero historii..."

A ja mniemam, iż to co mniemasz jest równie ważne, jak zeszłoroczny śnieg.
Naprawdę dziwię się Adminom, że pretendujesz do ustalania, kto ma prawo i predyspozycje do pisania na forum, wymieniasz kto według ciebie tutaj pasuje, a kto nie, wypowiadasz się tak, jakbyś (o zgrozo) sam był Adminem, a osoby które w istocie pełnią te funkcje, wydają się udawać, że tego nie widzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas tylko mniemasz,obrazasz i kazdy temat indoktrynujesz , a w tych linkach o sprawiedliwosci dziejowej" nic niema , wiec jak sie nie rozumie znaczenia slow to lepiej ich nie uzywac , a poza tym to jestes adwokatem totala?, czy total gra wiecej niz jedna role w tym przedstawieniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziwnym trafem, mój post zamyka, a nie musi być wycinany. Wiesz dlaczego? Bo ja dzieląc się swoimi poglądami i obwarowując je argumentacją nie wjeżdżam w czyjś osobisty ogródek nabytego doświadczenia i wykształcenia, życia osobistego, poglądów dziadka i koloru spódnicy babki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erwin, mamy wielu profesorów historii w kraju, wielu publikujących historyków. Dlaczego Twoim zdaniem mało kto podejmuje ten temat? Uświadom sobie, że z owym gloryfikowaniem sukcesów roku 1611, które nie odniosły żadnego trwałego skutku, jesteś w totalnej mniejszości. I co, ci wszyscy profesorowie, uczeni są durni, zakłamani, krótkowzroczni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na temat nałęcza:
W latach 1970–1990 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Pod koniec lat 80. był wśród działaczy tzw. reformistycznego Ruchu 8 Lipca. W 1990 został jednym z wiceprzewodniczących Socjaldemokracji Rzeczypospolitej Polskiej. Wystąpił z SdRP po ujawnieniu afery moskiewskiej pożyczki."
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Na%C5%82%C4%99cz

to też pewnie przypadek, choć czasem i norma..
ps. nałęcz, ex. PZPR-owiec o szlacheckim nazwisku bywa też konsultantem historycznym daniela olbrychskiego, wyrażającego podobne poglądy, to też pewnie przypadek.

W ogóle w Polsce wszystko jest przypadkiem".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny acer,

nie Ciebie miałem na uwadze, pisząc swój post, ponieważ Twoje wypowiedzi, często sprzeczne z moimi, mieszczą się w ładnych różnicach poglądów politycznych i prawie zawsze są merytoryczne. Chodzi o ewidentnych prowokatorów i pieniaczy, którzy unikając rzeczowej wymiany argumentów, atakują rzadziej tezy, częściej forumowiczów, posiłkując się przy tym lichą erystyką przeszłej propagandy.
Przykłady znajdziesz nieopodal.

Pozdrawiam
p-l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc teraz wyzywasz użytkowników forum od trolli? Ciekawe tylko kto jest największym forumowym trollem, karmiącym się wszystkimi wątkami w Aktualnościach? Powiedz, czy ty się w ogóle czymś innym jeszcze odżywiasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@s-boj Mocne!!!;) Dobre!!!:) Od razu widać, że ty w innych działach nie bywasz a jedynie wysmętniasz się w czyichś wątkach. Żebyś podał choć jednego golutkiego fakta";)- nie ty jedynie bredzisz coś o własnych przemyśleniach i mniemaniach. Zrozum wreszcie, że nie zabiera się głosu bez znajomości tematu i historii.
Załóżcie sobie z boerm wątek w dołku i piszcie do woli a nie śmiećcie komuś w temacie.
Tytuł mogę podpowiedzieć
złote mądrości i zbiór farmazonów s-boja i boera"
Jak przeczytasz możesz poprosić moderatorów by usunęli twój i boera syf z wątku. Ja już pisałem o posprzątanie widać strajkują...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie