Skocz do zawartości

Fotki Motocykli


sapertorun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dużo sie interesowałem ta wojną, bo to jakby zywa historia... Pieniacze i nasze lizusy nie maja nawet pojecia jak Irakijczycy mimo przewagi zadawali jankesom straty. Słyszałem, że są specjalne jednostki które złomuja zniszczony sprzet na miejscu, żeby nie było dowodów porażki. Bo niepowodzenie to ostatnia rzecz do której amerykanin sie przyzna.
Naoglądałem sie tych iezniszczalnych" Abramsów i Bradfley'ow. Dziwne jest to, że mimo embarga ten żołnierz jedzie na nowiótkiej JAWIE. Jak widac nie tylko francuzi handlowali łamiac embargo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niezniszczalnych czołgów.
w ostatniej wojnie amerykanie stracili ok 20 abramsów, ale w większości do remontu i prawie bez strat w ludziach. Jeden czołg sami amerykanie zniszczyli bo się posuł w Bagdadzie podczas rajdu.
Pozornie te straty nie pasują do mitu abramsa, ale na walki w mieście nie ma mocnych. Do tego dochodzi fakt, ze amerykanie walczyli ze znacznie liczniejszym przeciwnikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może macie jakieś fajne fotki (najlepiej oryginały z własnych zbiorów, bo te z netu znam) DKW NZ350-1(żeliwny silnik) i SB200A(z elektrycznym rozrusznikiem)?
Będę ogromnie wdzięczny za zamieszczenie ich na forum.
A co się tyczy sprzętów, to jeszcze nie jeżdżę, ale może na wrzesień coś będzie. W garażu czeka sobie NZ350-1, SB200A, w pokoju na ukończeniu KM200 (w weekend rzucę fotkę) i Urania z silnikiem Sachs 125 (ok. 1939).
Pozdo. Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam M-72 z wózkie mbocznym,czyli radzieckakopie BMW R71 . Byem nią na wakacje na Ukrainie z żoną ,mimo 50 lat jakie sobie liczy jechała całkiem żwawo...
Chętnie zamieściłbym fotke ale nie wiem jak....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno-bez kolegów...
moc 22-27 kM zależnie od wersji silnika, moment obrotowy duży, 4 biegi + wsteczny ,V max solo 130km/h , z wózkiem 100km/h ,spalanie 4-12 litrów na setke , solo 4-8 ,z wozem 6-12 , w terenie wiecej....
Kupiłem jaza 100$ kiedysod Bialorusina i troszkę podremontowalem jak widać....
Na wakacjach na Ukrainie sprzęt wręcz wymażony do tych ich dróg i kiepskiego paliwa .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie