Skocz do zawartości

Fotki Motocykli


sapertorun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...
  • Odpowiedzi 834
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...
Sapertorun - mam goraca prosbe - skontaktuj sie ze mna. znam dwie osoby, ktore zajmuja sie historia Podkowy. maja takie motocykle i sporo informacji na ich temat. napewno dowiesz sie czegos nowego.
mail w loginie dziala.

pozdrawiam
tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam (jestem owy" na tym Forum)i od razu mam prośbę o pomoc.
Wykonuję modele motorów z IIWS w skali 1/25 (szumnie powiedziane - zrobiony BMW R 75 i Harley WLA w budowie)poszukuję wszelkich materiałow na temat motorów używanych w Polskich Siłach Zbrojnych. Typy, zdjęcia , rysunki,malowanie, oznaczenia taktyczne, jednostki w których były używane itp. Za wszelka pomoc będę bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam, Rajkub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Rajkub,nie wiem o jakie podobieństwo ci chodzi?Motocykl prezentowany przez SLAW100 to napewno anglik i chyba się nie pomylę,Royl Enfield WD/CO (wersja militarna).
Motocykle prezentowane przeze mnie to NSU 201 ZDB,DKW KS 200,PRAGA 500,każdy ztych motocykli różni się wizualnie i konstrukcyjnie .Podobieństwo jakie jest między nimi to,tylko że mają ramę ,koła, silniki i większość podzespołów ,które mają inne motocykle.Lączy je napewno jedno, to że wszystkie są przedwojenne lub wojenne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz marop, nie każdy jest takim znawcą motorów jak Ty, dlatego moja prośba o pomoc. Dla laika jakim jestem przednie zawieszenie, silnik sprawiają wrażenie podobnych, w odróżnieniu od np. BMW R75. Harley Davidson WLA, WFMki, SHLki czy Komara.Twoja pomoc jest dla mnie bardzo cenna, gdyż teraz mając dokładną nazwę Anglika" mogę poszukać o nim więcej infromacji w necie nie szukając po omacku".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie