Skocz do zawartości

Fotki Motocykli


sapertorun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Catedro jeżeli chodzi o post jar 1/2004.03.19.-10:40,00".
Faktycznie masz racje robnąłem sie!
zmieniam diagnoze moim zdaniem napewno nie jest to Iż 49 choć suwaki by na to wskazywały oraz lampki kontrolne w puszce lampy przedniej ona miała puszkę pradów itam była w 49 jedna jedyna kontrolka , błotnik przedni nie ten inne przetłoczenie niz w dekawce.Pozatym panonia to nie bedzie poniewaz przednie koło to półbemben a ta miała beben.Iż 56 też nie ponieważ wystepuje zaslepka na korpusie pokrywy tak jak w dekawkach(napis) oraz w panoniach.Moim zdaniem jest to DKW 175 z lat 50 szkoda ze nie da sie zobaczyć czy ten motocykl ma dupoklep .Pozdrawiam!Jesli sie myle sprostuj...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcia masz!!!!!
Ardie już wyjechało w świat od ciebie pozostało tobie jakieś cześć???
Ja tylko posiadałem do niego silnik na chodzie pracował jako ciogniczek. Sprawował się prze cudownie u właściciela, ale sumienie mi nie dało i go „chapłem” i u mnie przeleżał 5 lat ciężkiego szukania żeby go skompletować i nic na koniec przyjechał facio i pokazał ze ma takie cudo w częściach no i po konkretnym sprawdzeniu go czy jakiś nie handlarz przez znajomych zmienił właściciela, (((((((( ale za to mam tą frajdę ze jest skompletowany cały a nie u mnie czekałby na……………..!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie