Skocz do zawartości

Hans Kloss - Stawka większa niż śmierć"


infamis

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajsza Rzepa podaje, że powstaje kontynuacja Klossa. O sprawie, czytałem już wcześniej, ale jakoś nie chciało mi się wierzyć, że się uda, a tu proszę:

J-23 ma być jak "Szeregowiec Ryan i James Bond

pmaj 21-06-2011, ostatnia aktualizacja 21-06-2011 12:40

Stanisław Mikulski i Emil Karewicz zagrają w filmowej ekranizacji serialu "Stawka większa niż życie. Reżyserem jest twórca "Pitbulla Patryk Vega, scenariusz napisał autor "Psów Władysław Pasikowski

Mikulski, jak przed laty, wcieli się w rolę Klossa, zaś Karewicz - w Hermanna Brunnera.

- Obaj panowie, mimo wieku, mają wciąż świetną kondycję, emanują fantastyczną energią. Brali już udział m.in. w scenach z użyciem efektów specjalnych, na przykład w sekwencji zawalenia się latarni morskiej. Wykonali wiele ujęć bez dublerów kaskaderskich. Rzucali się na grube materace, gdy nad ich głowami przelatywały spreparowane odłamki po eksplozji - przekonuje Patryk Vega.

Obraz pod tytułem "Hans Kloss - Stawka większa niż śmierć, będzie nowoczesnym szpiegowskim filmem wojennym. Ma przypominać kombinację "Szeregowca Ryana i "Jamesa Bonda.

Premiera kinowa polskiej superprodukcji planowana jest na pierwszą połowę 2012 r. Scenariusz przygotował Władysław Pasikowski, autor takich filmów jak "Kroll, "Psy i "Psy 2. Ostatnia krew.

W obsadzie, obok Mikulskiego i Karewicza, pojawią się m.in.: Daniel Olbrychski, Wojciech Mecwaldowski, Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Woronowicz.

Reżyser nie chce wyjawiać szczegółów na temat fabuły powstającego filmu i opowiadać o przygodach głównych bohaterów, szykuje bowiem niespodziankę dla widzów.

- Mogę tylko powiedzieć, że nasz film będzie bardziej realistyczny w stosunku do serialowego pierwowzoru. To nowoczesne kino, pełne efektów specjalnych. Powstające na bazie znakomitego, pisanego przez kilka lat scenariusza. Wierzę, że będzie to megahit - powiedział Vega."
PAP

źródło: Rzeczpospolita
link: http://www.rp.pl/artykul/677097_Film_o_Klossie___Stawka_wieksza_niz_smierc.html

Film powstaje w ajemnicy", także wszelkie dodatkowe informacje mile widziane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Brałem udział w kręceniu kilku scen na zamku w Malborku.Planowaliśmy najpierw żeby to jakiś porządek przy tym był itp ,ale reżyser sobie wymyślił chaos ,więc prawie każda z tych scen wyglądała jakby się nalot zaczynał.Jeden wielki burdel ,lecz mam nadzieje ,że chociaż fajnie to będzie wyglądało.

Znalazłem też taką relację z planu filmowego:

http://www.youtube.com/watch?v=OFT3EO84Q94&feature=player_embedded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwają zdjęcia do nowej, pełnometrażowej wersji Hansa Klossa. Zagrają i odtwórcy głównych ról znani z oryginału - Stanisław Mikulski oraz Emil Karewicz, i młode pokolenie aktorów. Twórcy ujawnili, że w tytułową postać wcieli się Tomasz Kot.

http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114438,10733213,Vega_ujawnia__Mlodego_Hansa_Klossa_zagra_Tomasz_Kot_.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie