Skocz do zawartości

Nowy polski wykrywacz...Solfernus


Damian84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Użytkuje 6000 od lat 3 jak byś uważnie przeglądał to forum to jest wątek o di pro sl w którym się udzielam a potrzymać to ty mi możesz :),zaczynasz mnie irytować ponieważ dyskusja którą prowadzisz ma na celu nie obronę wykrywacz a obrażanie mnie osobiście.
----------------
A od kiedy to testy na lewitujące przedmioty stanowią jakikolwiek dowód na skuteczność wykrywacza.
Mowa tu o tłumieniu w gruncie któro to w tym sprzęcie sięga prawie 40% przy 6000 to zaledwie jakieś 10-15%.
---------
A skąd kolega wie że osoba która toto odkupiła nie wysłała tego czegoś do naprawy, wyczuwam bliski kontakt z producentem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toska, to co Ty wyczuwasz to jest oczywista oczywistość. Każdy kupujący ma bliski kontakt z producentem, gdyż sprzęt i jego konfigurację zamawia się telefonicznie lub meilowo.
Nie ukrywam - kilka dni zamęczałem producenta pytaniami, wziąłem wszystkie cewki do testów by wybrać najodpowiedniejsze dla siebie, a resztę odesłać. Z tego co wiem, po ustaleniu telefonicznym może to zrobić każdy kupujący, tak więc sam przyznałeś - że można mieć bliski kontakt z producentem nie znając go i nie mając w tym żadnego interesu. Zaczynasz mnie irytować, dyskusja z Tobą jest jałowa gdyż szukasz dziury w całym. Skoro ten Twój białas był taki super hiper to po co szukałeś nowego wykrywacza w cenie połowę niższej niż białas? Trzeba było dołożyć kolarza i kupić coś za 3 tysiące lub lepiej i nie musiał byś lamentować w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toska post z 2013-11-28 17;37
Dodam jeszcze że nigdy nie ufam klakierom forumowym że ten taki tam ten owaki opinię wyrabiam sobie sam i staram się być świadomym użytkownikiem nigdy nie podążam forumowym pędem odnośnie wykrywek.
To co napisałem tyczy się KAŻDEJ wykrywki którą miałem i mieć będę.Białasek JEST super ale szukałem czegoś ze specjalizacją na drobny kolor z większą częstotliwością dlatego nabyłem solfa i liczyłem się z pewnymi wadami ale było ich zdecydowanie za dużo.
Podam też dwie zalety i nie chodzi mi tu o wagę czy składanie
ale o prace z nim a mianowicie.
Identyfikacje foli -na końcu skali
Dynamik w pracy dwu-tonowej jakkolwiek niestabilny ale jak już działał to było w miarę dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toska, kończymy dyskusję, każdy kto ma pozytywne zdanie na temat tego wykrywacze jest według Ciebie klakierem forumowym.
Klakierem i trollem to Ty jesteś nie dopuszczając do głowy myśli, że sprzętem jakim Ty nie potrafiłeś się obsługiwać i stąd Twoje fatalne wyniki, czy zdanie na jego temat inni użytkownicy mają od długiego czasu dobre rezultaty. Dla świętego spokoju przyznaję Ci całkowitą rację we wszystkim co tam napaćkałeś i napaćkasz bo szkoda czasu na jałowe dyskusje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.
Zostałem wywołany przez użytkowników mojego sprzętu do tablicy, więc zabieram głos.
Zgadzam się że ten wątek przestał być na temat wykrywacza, a stał się blogiem - Toski".
Umknęło Tosce" że naturą przedmiotów martwych, jest psuć się i po to są serwisy żeby usterki naprawiać.
W tym całym zapale godnym lepszej sprawy nie skarży się że mu odmówiłem serwisu, tylko obraził się, bo wykrywacz za 1400zł, nie jest lepszy od takiego za kilka tysięcy.

Zgodnie z sugestiami zwracam się do admina o zamknięcie wątku.

Odnośnie egzemplarza wykrywacza o którym jest mowa , dotąd nie trafił do mnie ten uszkodzony wykrywacz, ani od Toski", ani od rzekomego jego nowego właściciela.
Jeśli jednak trafi on do mnie nie omieszkam sporządzić dokumentacji uszkodzeń, i podzielić się na forum wrażeniami.

Pozdrawiam wszystkich
Wiesław Wieczorek
PENelektronik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ty w tym wykrywaczu nie widzisz żadnych wad więc jak można z tobą o nim dyskutować.
Nie nie każdy user tego sprzętu to klakier.
Ja też ci przyznam rację że dalsza z tobą polemika jest bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem ale uściślijmy
1)złamana sztyca to nie tylko mój przypadek
2)Niestabilność termiczna nie tylko mój przypadek
3)Niestabilność w tr.statycznym nie wiem jak u innych
4)Wrażliwość na wilgoć nie tylko u mnie
5)Uważam że wysłanie do serwisu nie wiele by zmieniło
6)Nigdy nie patrze na sprzęt przez cenę czyli im droższy tym lepszy a jedynie w kategorii co w danej kwocie ma mi do zaoferowania producent.
7)Wykrywacz zakupiłem nowy i prosto od pana Wiesława i jeśli obrona ma polegać na tym że już był zepsuty to tylko zostaje niesmak.
8)Wątek powstał jako źródło info na temat tego wykrywacza i nie do pana na szczęście należy decyzja o jego zamknięciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toska ! skończ , wstydu sobie oszczędź.
To co napisałeś świadczy tylko o tym że nie masz żadnego doświadczenia z wykrywaczami, no już zupełnie nie wiesz co to jest tryb statyczny, i z czym się wiąże jego stosowanie. Po raz kolejny opisujesz nie sprawny wykrywacz, prawdopodobnie z powodu jakiejś wady sondy, to się naprawia lub wymienia, i ludzie to robią, ciebie to przerasta.
Jak pogrzebiesz w internecie zauważysz że każda z firm sprzedaje elementy wysięgnika, DLACZEGO ? No bo pewnie ludzie chcą mieć wysięgniki na zmianę w różnych kolorach !?.
Reasumując, śledząc twoje posty, jesteś na poziomie Jabela (z całym szacunkiem do tej konstrukcji)

Ja kończę i siadam do pracy nad nową wersją Solfernusa, będzie się inaczej nazywać, i pracuję nad nową wersją Dukata i Mastera.
Będzie też pinpointer i nowe opracowanie słuchawek bezprzewodowych. Pracuję też nad wykrywaczem PI 3KHz.
A co u Ciebie nowego , rozwijasz się ? jakieś plany ?

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, przepraszam że dałem się sprowokować, i proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.
Penelektronik
Wiesław Wieczorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkreślam jeszcze raz wykrywacz był nowy i z tego co pan mówi od razu był wadliwy. Sztyce się łamały i łać się będą bo to wadliwy projekt. Doświadczenie w posługiwaniu się sprzętem mam i niczego nie musze udowodnić.
Na końec a lep se pan co chcesz :-) mnie nic do tego ale o solfernusie zdanie mam i go nie zmienię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toska marnujesz się chłopie tutaj na forum, a masz prawdziwy talent więc jest pomysł - bloga załóż.
Toska.blogspot.com ;-)
Tam będziesz mógł powtarzać się do woli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszło na myśl - skoro Toska sprzedał sprzęt, bo miał niby z nim jakieś kłopoty, a kupujący go nie reklamował ani u Toski ani w PEN Elektronik.... to wykrywacz jest w porządku.... tylko Toska nie potrafił z nim obchodzić się.
Było sobie coś prostszego wybrać Panie Toska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolslawiak to raczej ty powinienes blog zalozyc , kazdy normalny kto przeczyta ten watek zdanie sobie wyrobi sam . Toska kupil napisal co sadzi o tym wykrywaczu bo do tego ten watek zostal stworzony koniec kropka I robienie z niego idioty przez producenta jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie