Skocz do zawartości

�wiadowca"-amatorski film


piotr916

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mamy nowy rok więc nie będę się czepiał i wyliczał w punktach, ograniczę się do jednego :)
Więc tak kolo w oknie to pewnie Sokole Oko lub też Chuck Norris bo tylko oni dwaj potrafili by rozwalić Scouta prawie z biodra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiadowca, zima - chyba kamuflaż zimowy powinien być, coby życie sobie przedłużyć ...

wylatująca para z buzi ... bardzo widoczna - ograniczyć ten efekt można stosując maskę na twarz (szalokominiarka lub coś w tym stylu)

i inne ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!wiem,wiem-do każdej minuty tego filmu można się przyczepić.dawać tu na forum taką produkcję" to duże ryzyko:-).Ja jestem zadowolony przede wszystkim z efektu lornetki",który uzyskałem w warunkach domowych",bez żadnych,dodatkowych bajerów.Zabawa przy realizacji była przednia.Mogłem film zatytułować Efekt lornetki" i nikt nie czepiałby się wtedy wiadowcy" :-).A nie zauważyliście,że ten co strzela"-nie ma nawet karabinu w rękach! :-).Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jak na pierwszy raz i jak podejrzewam, niskobudżetową produkcję jest ok. Sam zabierałem się do tego, żeby zrobić podobny filmik, efekt lornetki fajnie uzyskany. Jedno mnie tylko razi - gdybyś na początku napisał np. Wietnam (tylko wtedy gorzej ze śniegiem) albo inny konflikt po IIWŚ - nawet europejski (Kosowo) to sprzęt zwiadowcy pasowałby bardziej - w 1944r. nie było jeszcze Woodlandów.
Nie powinno być w tytule The Scout"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Masz rację-Nirven.Niestety -czarnobiały obraz nie maskuje wszystkiego.mozna by zapytać -po co się brać za coś takiego,skoro się nie ma zaplecza(gadżety,umundurowanie,etc...)Pierwotnie obraz miał się skupić tylko na obserwacji przez lornetkę.Pozniej postanowiłem rozwinąć fabułę....mogłem nakręcić Łabędzie na jeziorze o zimowej porze",ale postawiłem sobie taki temat i ...na wiosnę będzie jeszcze jeden(dobiero będziecie mieli ubaw).Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie