Skocz do zawartości

Zdjęcia najpiękniejsze ! vol. 2


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
zdjęcia z powietrza są jedne z najpiękniejszych bo nie na co dzień można podziwiać takie widoki! ale i tak myślę, że najpiękniejsze zdjęcie w okresie zimowym to by był wbity szpadel w ziemię:P pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest, że często kasztanisz i się czepiasz. Na moda chcesz awansować czy jak ?Pigule też ostatnio dociołeś ma szczęście mod wyciął Twoje mądrości. Piękność to pojęcie względne jednemu się podoba drugiemu nie.Mi też nie wszystkie foty się podobają ale jakoś o tym nie piszę i nie robię wielkiego halo "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebda, a jakie zdjęcia są dla ciebie najpiękniejsze? Koń w galopie? Kobieta twoja? Baba goła? Ja ze swoimi zdjęciami się zagalopowałem, dla mnie są piękne, bo mi się przypominają piękne chwile, no ale nie każdemu muszą się podobać. Na przyszłość zanim coś wstawię, to się zastanowię, ale do groma jasnego, co ci się nie podoba w zdjęciach np. dzieci 3, Tradytora, czy paru innych? Może wolisz jakieś Piękne inaczej "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wyraźnie, że się zagalopowałem ze swoimi zdjęciami, ale idąc tokiem twojego rozumowania, należało by zlikwidować ten wątek, gdyż nie ma tu obrazów prawdziwych artystów fotografików, którzy by zadowolili twój gust. Każdy ma inne spojrzenie na to czym jest zdjęcie najpiękniejsze " i chcesz czy nie, ale wcale nie musi być takie samo jak twoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh,nie miałem na myśli by usunąć ten wątek..
ale przemyślmy przed stawianiem zdjęcia w wątek czy jest ono choć trochę wartę uwagi..grzybki,listki,słoneczko..ehh
a nie jak np fotki wstawione przez kol.dziki pies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zajrzałem..
faktycznie w wypowiedzi wkradł się błąd,pozwolę się sobie go naprostować bo widzę że po nocach spać nie możesz

ehh i nie jak np fotki wstawione przez kol.dziki pies"

popatrz na taką fotografie
http://www.odkrywca.pl/forum_pics/picsforum25/img_0273_a_copy.jpg

z tego wątku
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=280375#1153014

Czyż ta fotografia nie jest piękna?
Najpiękniejsza od wszystkich z tego wątku

Nie będę wyliczał które mi się podoba itp,kilka jest nawet jedno Twoje,o gustach się nie dyskutuje,tutaj tylko wyraziłem swoje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie