Skocz do zawartości

I wojna i nie tylko Vol.2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dywan cały i ma się dobrze;) Generalnie to takie rzeczy czyszcze wstepnie w lesie, wysypuje piach, gline, obijam rdze etc, w domu to do miski, lezy az resztki rozmokną, pozniej dopiero jak metal wyschnie to obtluke jeszcze raz, ale juz nie w siatce bo odkurzacz zalatwia sprawe wiec niech sobie i odpryskuje to badziewie;) A co do prawdziwego czysczenia, zobacze. Mam kilka szczotek mosieznych,miedzianych,stalowych - albo wiertarka - tez sobie chwale ta metode, ale generalnie to juz na same pierscienie wiadace;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie Pan wystawił do wiatru Panie Michale, normalnie nóż w plecy. Wczoraj jeszcze nie chciałeś jechać a dzisiaj się wyrwałeś bez słowa ... co było pożyczone, będzie oddane :) przynajmniej wreszcie upolowałeś tę szklankę :>
pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Wojtku;) Jak już Ci piałem, musiałem być na 12 w Tarnowie - A ze pozniej wyskoczyłem na chwilę do lasu, calkowicie zapominajac dac ci znac...
Nic nie ucieknie;)
Mozemy wyskoczyc w którykolwiek dzien, mam czas, nie wiem jak ty, tak czy tak zarowno na L, jak i dalej, pojedziemy jeszcze nie raz - GG.

kol. Pooshkins - z tą maszynką do piaskowania to nie kuś losu bo Cie odwiedze w ktorys piekny dzien z ciezarowka zlomu ;)
Do zobaczenia na wiosne;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

A co do tych 2 pocztowek... zabawne", jak nie wiele potrzeba, by odkrywac przeszlosc...

Otoz wlasnie na ich podstawie udało mi się niegdyś ustalic niemal cały zyciorys pewnego zolnierza, walczacego w 1 Kompani 6 Baonu Pierwszego Pułku Legionów Polskich, nastepnie w roku 1920 oraz we wrzesniu 39. - a jest tego na prawdę calkiem sporo - jak by ktos byl zainteresowany, calosc moge przeslac na PW - w postaci linku do innej strony gdzie materialy znalazly sie w dziale konkursy"

A tymczasem czekajac na powrót wykrywacza z serwisu i znudzony zimą - czekam az snieg zniknie by moc wreszcie ruszyc w teren.
Pozdrowienia dla wszystkich kopaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie