Skocz do zawartości

I wojna i nie tylko Vol.2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Postanowiłem w koncu chwilę pochodzic, co prawda na dosc skopanej - ale lubianej przeze mnie miejscówce ;) Choc bez rewelacji - było miło ;)

Oto i efekty:

Wyszlo troche artylerii: 1 szklanka 100mm aw, 3 zapalniki m8 - standard, 2 pierscienie od pociskow kalibru wiekszego niz 150, + 2 szklanki aw 80mm (na zdj 1).

Zdjecia z dzis - z godzinnego spaceru, słabe - bo z telefonu;)

Na jakies sensowniejsze kopanie wybiore sie jak pogoda pozwoli, jesli tylko wszystko bedzie po mojej mysli - za tydzien, a juz jutro Zlot ASG na krakowskim poligonie Pasternik + kilkugodzinna rozgrywka, kto bedzie - do zobaczenia!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się wyskoczyć na moja ulubiona miejscówkę ;) I tak oto wyszły:

2 klamry aw, 1 manierka aw - z calym korkiem ( w srodku - blyszczy na cacy ), 2 ładownice aw w kawałkach, skóra została w lesie, bo i co z tym zrobić ;) A na koniec ponad 10 stopek kolb do mannlichera. Wyszly w 1 miejscu, widac jak sprzatali pole bitwy - rzucono polamane kolby w krzaki, lezaly w sciolce, takze drewno sobie zgnilo i zostalo samo zelazo,szkoda szkoda - bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie