Skocz do zawartości

I wojna i nie tylko Vol.2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...

1 dzien z kolega Michalem123456789

Moje: luska 105, wycior mosin, pochwa, 4 bagnety, 3 zapalniki, 2 carskie czubki, luska (23mm chyba), kawalek orpedy"
Reszta Michała ale to on juz wiecej napisze
Bagnetów bylo 5 jeden Krzyska nie ma go na zdjeciu

Pozdrowienia dla Pawła i Krzyśka
PS. bimber zdrowy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te klamry carskie - ja się pytam! ... haha


Na lini D. pozostaly tylko oddzialy pospolitakow, niedozbrojone i nieumundurowane,zlozone z zlolniezy starych, liczacych po 50 lat zycia i wiecej. Niektorzy z nich mieli zamiast czapek wojskowych kapelusze,pstrokate spodnie cywilne, nie raz wykonane z kobiecych materialow.
KARABINOW BRAKOWALO I POSZCZEGOLNE JEDNOSTKI JE SOBIE POZYCZALY PRZED ODEJSCIEM NA PIERWSZA LINIE" ;)

Dzieki Pawel za goscine,pozdrawiam kol. Krzyska ;) + Zapewne do zobaczenia w przyszlym tygodniu ;)
kol.Tomku ciebie zapraszam na pn,wt;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ci powiem ze - cos mi sie wydaje, ze jeszcze przegonisz tarnowskich kopaczy z tym twoim fartem ;) A naprawde miales niezly start;) Bagnet wyszedl niezly jak na ten porost co mi do domu przyniosles pokazac;)

Ja zaczynalem od luske,lodek do manlichera, a radosci bylo co nie miara (to bylo niemal 4 lata temu) Tak czy tak, swoje jeszcze wykopiesz, a to - co jest w tym temacie to i tak pikus przy kolekcjach kolegow po fachu, zwlaszcza tych co lubia jezdzic - badz starszych data. Ci co naprawde maja to sie nie chwala!

Oczywiscie ja tez malo co fantow mam na tablicach, klamer jeszcze sporo czeka zeby trafic na sciane, ale bez rewelacji;)
Swoja droga musze przyszykować jakas gablote, czy kolejna tablice, nie mowiac juz o tym, ze calkowicie brak mi miejsca na artylerie i chyba wkrotce trzeba to bedzie gdzies przeniesc ;)

Ale sie rozpisalem... Pozdrawiam okolicznych kopaczy! Darz dół i zakopujcie dołki ^^!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie