Skocz do zawartości

I wojna i nie tylko Vol.2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
pham18.
Zdjęcie z 2010-05-27 17:26:21. Przechodziłem tą trasą w tym roku (w sierpniu) w stronę jednej z nieistniejących wsi. Na miejscu spotkałem gościa co tam już kilka tygodni koczował. Z tego co mówił to i te cmentarze nie uszły uwadze poszukiwaczy" czy raczej HIEN i zostały jakiś czas wcześniej przekopane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez slyszalem o tym, bezposrednio od pana Frodymy, z ktorym rozmawialem kilka dni temu( to oni odnalezli te mogily, ogradzali, malowali, odnawiali, remontowali, sporzadzali spis - a wiedze posiadaja niemala o tym miejscu) i tak: z informacji znajomego z krosna - kopacza, po dolaczeniu polski do gr.szengen zaczeto tam na powazniej rycie, ponoc zanim cmentarze uporzadkowano i oznakowano juz bylo totalnie zryte przez hieny lesne i cmentarne, choc na mapach wig-owskich cmentarze widnialy od zawsze, dodatkowo hieny nie minely tego miejsca i po tym fakcie. (wg informacji tubylcow.) pozdrawiam cie, michal.
ps: SG kilka lat temu przepedzila z tamtad jednego skur***.
To raczej tyle co do okolicy, osobiscie przechodzilem tamtedy w zeszlym roku - turystycznie,bo zwiedzalismy okoliczne wioski - cmentarz z dzwonem piekna sprawa:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie chodze tak mniej więcej na dyskryminacji 0 a klamerki mniej więcej jakie dają syngały + ile ?i co daje na dyskryminacji 0 sygnał +80 albo +72 bo zawsze jak kopie taki sygnał to jakieś same śmieci i nie wiem czy kopać takie sygnały a jakieś monety guziki i odznaki to tak od +40 i +66 gdzieś z dwoma kreskami to zawsze kopie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie