Skocz do zawartości

Milło byłlo...


PG

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi zarzucił że to prowokacja, i chciałbym dać mu w twarz :) wiec zapraszam te ga pana do zmiany uśmiechu :)

Pozostałum kolegom życze duyżo wytrwałości, szczęścia i dobrego humoru mimo wszelkim przeciwnościom :)
Pozdrawiam serdecznie kopaczy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarze stwierdzili że ze względów zdrowotnych... Jutro jadę na badania :)
Ja twierdzę że chciałbym coś do wykopania zostawić choćby synowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprosić kolegów modów do przeniesienia wątku do aszych odkryć", wszak to swoistego rodzaju odkrycie :)
A tak naprawdę smiać mi się chce :) co będzie to przyjme... cieszy tylko to ze są ludzie którzy pamiętają... Kiedyś był taki fajny kawałek LP yc tam..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócisz tu, wrócisz.
W mojej sytuacji, to po pierwszej wpadce też chciałem z tym skończyć... To jest jak narkotyk i uzależnia (oczywiście pozytywnie) i trwa to juz u mnie 19 lat.

Piotrze, z całego serca życzę Ci jak najszybszego powrotu do zdrowia.

CZEKAMY !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, PG. Najważniejsze to się nie poddawac. Mnie kilka dni temu karetka zabrała z domu, gdyż serduszko już nie to co dawniej. Jak tam jechałem leżąc na noszach, to też było mi strasznie łyso i nietęgo. Ale zobacz, dzisiaj już dokręcam nową cewkę do wykrywałki i czekam, aż ten cholerny śnieg zniknie z powierzchni ziemi.
Głowa do góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG przeraziłeś mnie bardzo.Nie rób tego więcej.Chcę Ciebie poznać trochę bliżej.Jak będzie cieplej to myślę z tobą pobiegać po dobrych miejscówkach,mam takie.A tymczasem przebadaj się i daj znać,że to nie takie straszne jak myślałeś.Reszta sama się wyprostuje.Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie i do zobaczenia.tadziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie