Skocz do zawartości

Pytanie o Vaquero


draven85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
w niskich temperaturach nie chodziłem , czasu też nie podam bo nigdy nie liczyłem a nie chcę wprowadzić w błąd. Śnieg stopnieje to będę mógł coś więcej powiedzieć , ale jak na razie to jeszcze z ponad 30 cm go leży ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze baterie alkaliczne 9V kosztują tylko 4.50 - 5.00 zł za sztukę. Są to przemysłowe" Energizer Industrial i Duracell Procell. Niedostępne w handlu detalicznym - z jednym wyjątkiem. Jest firma, która oferuje te baterie na wiadomym portalu. Siedzibę ma w Gdańsku. Wielokrotnie korzystałem z jej usług, bo mam do niej przysłowiowy rzut beretem, a te baterie wypróbowałem i polecam.

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co kaman też je widziałem na znanym portalu:)tylko zastnawiam się czy nie lepiej zainwestowac w ład. i aku ostatnio byłem z kobietą w ikea i z nudów kupłem alkaliczne 9v ikea:)wiecie jak to jest na zakupach:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że trzeba mieć nie jeden, lecz dwa accu zawsze naładowane (jeden w użyciu, drugi w rezerwie). No i trzeba pamiętać, aby je naładować, a to - zwłaszcza po wieczorze spędzonym na oblewaniu fantów - może ulecieć z głowy :-P

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest Vaquero po wyłączeniu i włączeniu go ponownie w tym samym miejscu jest dostrojony? Dzisiaj miałem pierwszy testowy wypad i takie odniosłem wrażenie jednak starałem się coś tam pokręcić za każdym razem ;)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale pod koniec tego filmiku kiedy gościu macha monetą na 50cm jest taki moment że monetka jest już odłożona a wykrywacz daje jeszcze cztery sygnały.Wygląda to tak jak gdyby druga osoba machała z drugiej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jestem zainteresowany tym sprzętem,mam jednak pytanie szczególnie do posiadaczy vaquero,jak zabezpieczają go przed wnikaniem drobinek piasku,ziemi,wilgoci pod pokrętła bo jak mi się wydaje etui z przyczyn obiektywnych nie posiada.Słyszałem o podkładaniu gumek pod pokrętła.Czy moje obawy są uzasadnione?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Gumki wkłada się po to aby pokrętła chodziły z większym oporem chociaż moim zdaniem nie jest to konieczne , a co do wnikania piasku to u mnie nic takiego się nie dzieje , nawet jeśli piasek jest w okolicy pokrętła chodzą one bez problemu. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak kolega draven85 pisze,jak już coś to trzeba bardziej uważać żeby do otworów głośniczka nie nasypać,ale co to za problem uszyć sobie pokrowiec lub zlecić komus kto w miare posługuje się maszyną do szycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona od 4 lat chodzi z Cibolą, nie za często, ale też nie pucuje jej po każdym wypadzie. I nie ma problemu z piaskiem w pokrętłach.
Podkładki gumowe też nie są konieczne, bo opór pokręteł jest wystarczający i nie ma problemu z przypadkowym przestawianiem (choć to zależy od uwagi operatora).
Zeszłej jesieni wykrywacz wykręcił numer, nawalił potencjometr czułości (i zarazem włącznik). Po wykręceniu potencjometru, jego kilkukrotnym pomacaniu" i przedmuchaniu problem ustąpił. Stawiam na jakiegoś paprocha. Ale 1 raz na prawie 4 lata - to i tak jest dobrze. Podsumowując - nie ma co się przejmować, wystarczy tylko trochę uważać, wykrywacz to nie łopata.

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, że wbrew pozorom to solidny wykrywacz. Jednak tak jak ze wszystkim nie zaszkodzi odrobina ostrożności i zabezpieczenie sprzętu w postaci osłonki. Zdecydowanie pomaga przy późniejszej odsprzedaży, bo wykrywacz wygląda o niebo lepiej nieporysowany i czysty:)

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draven miał zapewnie na myśli zredukowanie podatności na przenikanie ziaren piasku do wnętrza obudowy z elektroniką poprzez kratki" głośnika.

M.

P.S. Kilka dni temu i ja w końcu dołączyłem do klubu posiadaczy Fioletowego Kowboja" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie