Skocz do zawartości

World of Tanks


gothic72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Przecież mówie,że nie gram. Ostatnio grałem chyba z 10 miesięcy temu, gdzie gaśnice, maskowanie i inne bajery były w fazie pomysłów. Wtedy zdobycie T-44 nie było żadnym osiągnięciem.
Najmilej i tak wspominam grę niszczycielami, szczególnie PanzerJagerem. Gra wyglądała zupełnie inaczej, był podział na lekkie i całą resztę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram całkiem sporo, w stajni mam amerykańce tj. T 20, T1Heavy Tank, T34 i szczytowy T30 :). Granie IX i X tierami sprawia dużo frajdy, szczególnie z wyszkoloną załogą, założonymi modułami. Naprawdę dobra gra, w szczególności gdy się gra w plutonie 3 osobowym z kumplami z komunikatorem TeamSpeak. Nick taki sam jak na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ładnie, ładnie. Ja jako fan Niemieckiej broni pancernej wybrałem ich drzewko:) Ale od czasu do czasu jakiegoś ruska też kupie. Aktualnie posiadam stuga III, panzer III, leosia, su76, no i nieszczęsnego t-28(na kv zbieram ) chodź nie powiem nawet fajnie się nim gra tylko ten papierowy pancerz....Nick taki sam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
do zarabiania kasy to LOWE sie nadaje ale to za premium.teraz kupiłem is-4 porazka goły is-4, nie idzie wogole zarobic na cokolwiek zeby go naprawic musze zarabiac ltraktorem a mam premium wiec nie wyobrazam sobie jak bedzie bez.wypasionym is-3 sie smigało ale nie dawało sie rady e-75 is-4 t-59 pogram jeszvze troche zobacze co bedzie.jak nie pojdzie to zaczne na niemieckich grac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys II to jest naprawa co najmniej 12tys. (ammo do 105mm 1tys. ppanc) gram teraz bez premium i tylko raz miałem ale bez jest ciężko, zarabiam na Grilu i StugIII, najlepiej się wychodzę na Stugu i tak zdobywam kasę na kosztowną jazdę Tygrysem i drobne wydatki na ulepszenia. Nie wyobrażam sobie kiedy zarobie na np. E-75 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie