Skocz do zawartości

Niezwyciężeni Pancerni


ammuratow

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!!!
Powrócili setny raz! Kamanda tankistów i sobaka.
W niedzielę rano(10.01) powrócili Pancerni.Gdyby nie Oni (i Hans Kloss) tej wojny nigdy bysmy nie wygrali.
Śmieję się, ale zawsze chetnie oglądam ten serial (powrót do dzieciństwa?). Niektóre kawałki znam na pamięć. Mój ulubiony to:
Czereśniak z Tomusiem kupują chleb.
- Pochwalony. Chleb jest?
-Nie ma
Tu Czereśniak kładzie na ladzie banknot
-Pan da bochenek
- Rano był
Dokłada następny
- Może być pół
Kolejny banknot
- Cały
Sprzedawca daje chleb a Czereśniak zabiera szybko kasę i zostawia jeden banknocik.
- Mało! - mówi sklepikarz pukając znacząco w ladę bagnetem (nota bene niemieckim)
- Tyle się należy - odpowiada Czereśniak i wraz z Tomusiem wychodza.
Cudo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę jakie to przewagi w boju miała nasza dzielna załoga. Wyszło mi, że:
1.zestrzelili samolot
2.wygrali bitwę pod studziankami
3.prawie wyzwolili Warszawę
4.zdobyli słynny bunkier B
5.pozbawili hitlerowców broni masowego rażenia
6.uratowali Kugla(Kugela?)i jego róże
7.zdobyli Berlin i całą drezynę wiktuałów

Aha, i nawiązali kontakt(chociaż krótki) z J-23

Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Nie ruszaj mojej młodości,jak Ci się nie podoba nie oglądaj,swoją drogą Przymanowski miał talent,Studzianki ,super mapa,Tygrysy,pantery to było to.Czy tak było naprawdę ,może tak może nie fakt jest, nasi dali szwabom bobu i tego nic nie zmieni.Aha Pola Raksa to był nasz ideał urody.Co macie teraz ehh,Wybaczcie upływ czasu.Hi Hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To także moja młodość i nigdy nie ośmieliłbym śmiać się z Załogi.Mimo słusznego wieku:) w każdą niedzielę nie dosypiam tylko po to, aby obejrzeć kolejny odcinek.Nie wiem czy tylko wydaje mi się, ale odnoszę wrażenie,że druga seria Pancernych była kręcona na większym luzie niż pierwsza.Nie jest taka sierozna.A tak w ogóle Lidka rules!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natchniona dziełem pani dała ogłoszenie, że szuka kandydata na męża - dojrzałego jak Olgierd, przystojnego jak Janek, silnego jak Gustlik, szarmanckiego jak Grigorij, wiernego jak Szarik, na co w odpowiedzi zgłosił się jakiś kobold jak z piekła rodem i stwierdził, że nie jest dojrzały jak Olgierd, przystojny jak Janek, silny jak Gustlik, szarmancki jak Grigorij i wierny jak Szarki, ale za to lufę ma jak RUDY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie