Skocz do zawartości

Ważne !!! Akcja BORATYNKA DLA MINISTRA MERTY"


Khorne

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba brać czynny udział więc mogę prowadzić zbiórkę w Wielkopolsce, jeżeli chcecie, lub jej części. Widział bym to tak,że przesyłacie do mnie boratynki w zwykłych listach (nie poleconych bo zapcham pocztę) do jakiegoś terminu, a ja wysyłam zbiorczą paczkę do wawy, do któregoś z głównych organizatorów. No chyba,że jest ktoś kto pojedzie do wawy osobiście to lepiej niech on zbiera.

pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
z wysyłaniem do jednej osoby to dobry pomysł, tylko czy aby ta osoba nie będzie musiała wziąć urlopu aby odbierać i otwierać te wszystkie listy? bo pewnie jak to wszystko ruszy to się tego nazbiera, dla tego mi się wydaje że lepiej akcję zregionalizować, a następnie wysłać wszystko do głównych organizatorów, którzy przekażą monetki tak jak jest to wstępnie zaplanowane

no ale to jest tylko moje zdanie

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z forum PS
FDJ:
Problemem technicznym jest zbiórka monet.
Z przyczyn oczywistych trudno podac adres na jaki mozna by wysyłać monety.
Niech więc zadziała poczta pantoflowa.
Statystycznie w kazdym środowisku poszukiwawczym w Polsce jest ktos kto zna kogoś, a ten z kolei zna nastepnego, który to z kolei wkońcu zna któregos z wymienionych delegatów terenowych.
W takim razie chętni na delegatów terenowych niech się zadeklaruja na forum.
W jakis sposób do nich dotrzecie a jeżeli nie to po wyznaczonym terminie wyslecie to pocztą na adres Generalnego Konserwatora Zabytków.
Panowie ze służb mundurowych proszeni są o nie przeszkadzanie w tej akcji obywatelskiej."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska nie zapominajcie gdzie pomysł nabrał mocy:

Cytuję wypowiedź kolegi Cirka:

Pomysł jest idealny i wywodzi się z POMORSKIEGO FORUM EKSPLORACYJNEGO . Potrzeba nam zdecydowania w działaniu, a nie płaczu i lamentu - co to będzie. Każdy kto może dołożyć cegiełkę, niech dokłada. Handel monetami w Polsce nie jest zabroniony i taka akcja to żadne łamanie prawa.

Więc nie róbmy z siebie bohaterów i na trzeźwo przemyślmy co taka akcja może nam zaoferować. I w jaki sposób może nam zaszkodzić. W obecnej sytuacji to drugie jest wielce prawdopodobne.
Zastanówmy się, czy potrzebujemy rozgłosu, czy zmiany prawa. Najlepiej jakby połączyć te dwie sprawy w jedną, co wg mnie na obecną chwilę jest MARZENIEM ściętej głowy.

Ekipa z Pomorskiego Forum Eksploracyjnego - jako inicjator pomysłu, łączy się z każdym kto kocha nasze hobby.

Mam nadzieję, że wspólnymi siłami zrobimy coś DOBREGO dla siebie i tego cholernego ..... tutaj się pohamuję, bo jeszcze ktoś mnie oskarży za obrazę Państwa Oczko


Pozdrowienia z fotela PFE.

Cirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Z Zachodniopomorskiego mogę zająć się zbiórka monet i ich przechowaniem jestem obecnie na stażu nie uczę się i mam dużo wolnego czasu do poczty mam niecałe 200 m .
Poza tym zimową porą nie jeżdżę na wykopki ;p

Po nadejściu terminu kończącego zbiórkę mógł bym przekazać monety do osoby która dalej by zadziałała już w Stolicy z tymi
moniakami.

Chęć wyrażenia współpracy zemną proszę napisać w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto nie ma nic do powiedzenia, ma odemnie browara i niech się nie udziela.


Na PFE zbierają już monety. Przydały by się KONKRETNE terminy co damy radę zebrać ile się da.


Do tego jet potrzebna AKTYWNA strona www - która już zaczyna oddychać i mam nadzieję że ruszy lada monent.

Ludziska weźcie się ten jeden raz w kupę i pokażmy na co nas stać!


No to już!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy poszukiwacze już jest strona, która będzie aktualizowana i na niej znajdą się lokalni koordynatorzy zbiórki monet, którym należy przekazywać skarb z poszczególnych rejonów, miast i miasteczek. Więc obserwujcie stronę na pewno będą się pojawiały nowe informacje na temat akcji a boratynki już można zbierać w poszczególnych rejonach a następnie przekażemy je po ustaleniu koordynatorom.
Akcja jest prowadzona na wszystkich forach poszukiwawczych więc tylko strona internetowa może ujednolicić i skoordynować naszą akcję.
http://www.monetadlaministra.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pomysł bardzo ciekawy trzymam kciuki za pełną mobilizację.

Mam takie pytanie co sądzicie o sporządzeniu dodatkowej listy na stronie, aby każdy kto wysłał 1 boratynkę (lub nie ma a chcę wesprzeć resztę) po zalogowaniu (lub nie) wpisał się na listę deklaracyjną imię, nazwisko (lub bezpieczniej raczej .. jakiś login..nick..przezwisko). Powstała by długa lista do wydrukowania, można by było ją dołączyć do pisemka w celu ukazania jak liczna jest nasza społeczność??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitał! Dla mnie bomba. Parę monetek oddam na cel. Ludziska z Twierdzy również pomogą.
Jeśli ktoś z kujawsko-pomorskiego potrzebny do zbierania mogę się pisać. Na poczcie prawie codziennie, więc no problemo.

von mjut
Stowarzyszenie Twierdza Chełmno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

FDJ wspomniał na stronie PS, że 'listy i konferencje trafiły w próżnie' - o co kaman?
Panimaju że były organizowane konferencje z udziałem poszukiwaczy i archeo, natomiast o co chodzi z tymi listami?
Kto, co, jak, do kogo ...? Jakie akcje były już prowadzone 'na skalę ogólnopolską' przed akcją 'zetka'?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie