Skocz do zawartości

Błędy w grach


arkos345

Rekomendowane odpowiedzi

Interesują mnie błędy jakie zauważyliście w grach. Np. Ja zauważyłem, że w Call of Duty 2 w 1941 roku podczas obrony Moskwy gdy się zatrzymuje transporter opancerzony to widać MG 42. A jakie wy zauważyliście błędy w różnych grach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Call of Duty 5 można spotkać króla tygrysa w Stalingradzie, PTRS jest jako snajperka, Niemcy mają amerykańskie miotacze płomieni. W call of duty 2 podczas walk w Normandii Niemcy mają obie kalki na hełmach. Bardzo dużo jest takich błędów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię strzelanki z widoku FPS i TPP.Jedną z takich ulubionych jest czeski Vietcong ".Świetny efekt uderzenia pocisku w wodę i świetnie odtworzona broń.Niestety jest tam kilka błędów , które mi trochę pszeszkadzają w grze.Przeładowanie pistoletu maszynowego Thompson i karabinku M16 to tylko wymiana magazynków.Pozostałe pistolety maszynowe , które strzelają z zamka otwartego przeładowują się tak samo jak choćby kbkAK czyli po odciągnięciu rączki zamka do tyłu wraca ona zpowrotem do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
Sudden strike 1 i 2 bo w 3 nie grałem. Przykładowo mam misję zdobycia Charkowa w 1941. Z początku wszystko fajnie, ale w późniejszych zadaniach wciskają mi tygrysy,pantery, a na końcu jagdtiger!!! Porażka pod względem historycznym aczkolwiek gra się naprawdę nie źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie