Jump to content
  • 0

Podnośnik (od czołgu ?)


irek115

Question

Posted
Prosze o identyfikacje tego podnośnika, ponieważ słyszałem że podobne były wyposażeniem w Tygrysach.Więcej -irek115@interia.eu

10 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Posiadam identyczny ;d. Dziadek mi mówił, że jest to lewarek używany na kolei. Do tej pory czasem go używam do podnoszenia czegoś bardzo cięzkiego ;d
Posted
Wy to macie szczęście,same części o tygrysów,panter i innych małsów a mi tylko bozia częściami od furmanek pod cewkę rzuca...
Posted
trzeba poszukać bić i napisów, sam takie używałem w czasie załadunku sprzętu na transport kolejowy więc opcji może być sporo
Posted
Prosze o identyfikacje tego podnośnika, ponieważ słyszałem że podobne były wyposażeniem w Tygrysach.Więcej -irek115@interia.eu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information