Jump to content
  • 0

FOTA NR 2 ORGINAL???


siesko

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

Posted
DO CZLOWIEKSNIEGU I GRAUDENZ,NIEWIEM O CO WAM BIEGA,I NIECHCEM WIEDZIEC,JEZELI NIEUMIECIE ODP NA PYT CO TO JEST I CZY TO ORGINAL TO ,PO JAKIEGO GRZYBA WTRACACIE JAKIES TRZY GROSZE,NA PIENIACTWO POLECAM WAM RELANIUM POPITE NERWOSOLEM ,POZDRO
Posted
Przeczytaj maila jakiego Ci napisałem i załóż temat od nowa. Ten blokuję

Padre.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Swiety82 11:11 30-06-2009

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information