woytas Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 Fotki oczywiscie ze zbiornika" ciekawostek na temat Rosji i okolicEnglish Russia
Czlowieksniegu Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 Nasz był twardy jak stal i kryształowego charakteru, a nie sklejka i papier...
Czlowieksniegu Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 Tia. Jeszcze pojedź Majakowskim i będziemy w domu.
herbstnebel Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 ta gwiazda na czole jako ten suchar gorejący przy nicku...
kopijnik2 Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 bolszaja strojka komunizma - nużdajet zapiewa...I leży Waryński, choć nie wie,że cienie się w celi zbierają, powtarza - ja niegdyś w Genewie:- Kochani ja muszę do kraju... lalala, lalala, - a wieczór taki upojny...lalala, lalala, - najważniejsze, że jestem przystojny
zbyniek Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 Czy oby to na pewno będzie parowóz, może na jakoś defiladę militarno- atomową się szykują xD :)
41pp Posted July 1, 2009 Posted July 1, 2009 Panowie, pamiętajcie że ..Parowóz, to Lokomotywa Dziejów"...GW
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.