Skocz do zawartości
  • 0

Element z niemieckiego samolotu ?


abcd

Pytanie

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę ze już pilnie musze odpocz ą ć gdyż wszędzie już widzę tylko części lotnicze ........

http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=652812#847044

do tej pory się z tego śmieje he, he


Przedstawiony wcześniej przeze mnie generator jest wersją do zabudowy na płatowcu, niestety jeszcze nie udało mi się przypisać do go konkretnego płatowca.
Rzeczywiście ten sam typ generatora był zabudowany na płatowcu Me 163

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz poszukać zdjęcia ... daje Ci dziś fory he,he .....
Sam niestety nie odkopałem tego co szukałem ale ........ zamieszczam zdjęcia podzespołów wyrzutnika z JU 88 ,
nie wiem czy to jest dobry trop no ale wspólne gdybanie w dobrym towarzystwie ........ zawsze wiele wnosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybylem na kilka dni ale juz zaczynam zabawe , widze tez ze nie oceniny Woodhaven juz cos wkleil", ja znalazlem niestety tylko cos podobnego dla ERWINA.
na klamocie jest FL 50822 ja mam
FL50825 jest mala roznica , ale obracamy sie w tem. bombkowym wiec mysle ze to twoje bedzie podobne...
wiec to najprawdopodobniej jest czesc od >> wskaznika zrzutowego bomb . bo np. wczesniejszy numer i kilka podobnych np FL50818 to ...znowu zamek bombowy.
pozdro. amsel44
ps. a... zapomnialem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego modelu samolotu może pochodzić generator którego podstawy jestem szczęśliwym posiadaczem? http://www.odkrywca.pl/forum_pics/picsforum23/fl20272061.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc w identyfikacji, swoją drogą ciekawe skąd część od zawieszenia torped znalazla się na Dolnym Śląsku. Pozwolę sobie jeszcze poprosić o zidentyfiokowanie na razie ostatniej nie rozpoznanej części od samolotu jaką posiadam. Wygląda to na jakieś zamknięcie otwierane poprzez obrót znajdującym się u góry trzpieniem, na zdjęciu nie wyraźnie widać ale w jego stronę jest skierowana strzalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wprawdzie nieco poza tematem ale ... to moj ulubiony pokrak" :) czyli jak widac ju" z mala bombka ... 1800kg (a braly wieksze) zobaczcie jaki ciekawy system podwieszania ! jak w sredniowieczu hehehe
salve amsel44 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,by nie otwierać nowego wątku proszę o id znajdka z b/lotniska o podobnym do powyższego skrucie FL..Kolega amsel44 zamiescił ciekawą tabelkę,może zidentyfikuje tą część.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro. Grzes, dzisiaj dostalem potwierdzenie rejestracji , co mnie nieco wnerwia i smieszy , takie wlasciwie zmuszanie ludzi do logowania by zobaczyc kilka np. zdjec .
zaczynam wiec dzialac i ... oczywiscie kto byl 1-szy ? pan W.:):)
salve amsel44
ps. Woodhaven a nie myslales ze ten generator to jest czesc od polowej lacznicy ? wprawdzie gdzies widzialem jak wojak krecil pedalami" robiac pradzik w generatorze ale moze mieli i taki na jakims niewielkim maszcie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie