Skocz do zawartości

Nasze repliki broni.


tatar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Już pewnie widzieliście, ale wrzuce tu:
https://picasaweb.google.com/sicienko/Ckm?authkey=Gv1sRgCNL2uNat8pqheg

CKM wz.30, PPSza, Barett M82A1, Sten Mk2, i kolba do Mausera.
Zdięcia były robione chyba w lutym, ale teraz wszystko jest bardziej dokończone, CKM ma juz pół podstawy,PPSzy brakuje tylko kabłąka spustu, i malowania, a Barett nie ma jeszcze stopki kolby, i farby.
Obiecałem wam zrobić więcej zdjęć CKM, ale aparat mi się spsuł i będzie jakoś za ok. 2 tygodnie.
Pzdr. W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówka prac przy rusznicy PTRD. Tu nie ma żadnej oryginalnej części. Pytanie do Was - czy spotkaliście się z rusznicami PTRD oksydowanymi czy jedynie malowanymi ?. Pzdr. Stopczyk ( www.hacy.pl )

Jeszcze raz, bo nie załadowałem fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
a dziękuję za info. dzisiaj poszło wszystko do oksydowania. teraz walczę z okładzinami, śrubkami i jutro będę znał efekt. paradoksalnie dwójnóg mnie najwięcej nerwów kosztował w tej pracy. ........ ku... ale to wszystko ciężkie :o).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i moje grosze cymka 028 produkcji skośnookiej ASG elektryk 525 kulek w magazynku, hop-up, metalowe cześć mechaniczne obudowa i korba plastik, rzekomo 390fps, coś może w tym być bo boli niesłychanie. następne fotki ze strzelania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
psioter, na początek fajna zabawka i dobra baza do tuningu, po wymianie gumki i uszczelnieniu komory, można trochę postrzelać, lecz na strzelankach" gdzie połowa lanserów ma ponad 450 na liczniku to i tak będziesz siedział większość na respie, z tego względu że na stocku jak powszechnie wiadomo (w tym przedziale cenowym) to tylko swd Dragunova osiąga ponad 490 fps ale za to nie jest to AEG. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe oto mój dragonov :D zmieniona gumka, preclufa i sprężyna 160, 525fps :) a co do kałasza to jest niezły ma zmieniona gumkę i baterie, magazynek mid cap kończy się niezwykle szybko, poza tym strzelamy się w niezwykle amatorskiej grupie, mam przeciwko sobie stockowe mp5 dragunova bez lunety i smiechowe g36 więc daję radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie