Skocz do zawartości

Nasze repliki broni.


tatar

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna sprawa taki SWD, mogłeś wmontować M170 guardera, z takim zestawem można się już pobawić. Tylko jedyna wada tego sprzętu to mechanizm spustowy, który się przeciera, nowe robią na zamówienie lecz cena nie jest mała bo między 200 a nawet 300 zł, mimo to fajny sprzęt.

Bawisz się w snajpera czy ot tak kupiłeś dla zabawy SWD? bo mam ghillie suit'a jak coś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
przy 160 ciężko naciągnąć sprężynę bo naciąga się ją jednym palcem i po 10 strzałach łapa odpada, mechanizm spustowy ma za sobą już jakieś 2500 kulek, widać że troszkę się już zużył ale 5000tys kulek jeszcze pochodzi bez problemu a jak coś to mam tokarkę i dostęp do frezarki więc wykonanie nowego ze stali nie będzie problemem. a co do mojego ,,snajperzenia,, to ghille to dla mnie przesada strzelamy się mega amatorsko z moja dziewczyna i szwagrami którzy mają 14 i 16 lat moja kobietka ma 19 a ja 20 do tego mój kolega co już bawi się dość profesjonalnie jest w moim wieku kilku kolegów młodszych tak że to bardziej jak zabawa niż naśladowanie akcji, nie powiem trochę mnie boli takie dość dziecinne podejście ale co poradzi mam przynajmniej łatwo ich wystrzelać, łażą w grupach hałasują jak stado dzików, a mój dragunov bez problemu zdejmuje ich z 65m,do maskowania używam jeszcze kawałka siatki maskującej założonej na głowę i to co pod ręką, gałęzie liście mech, nie raz leźli za mną przeszli w odległości 5m i nie strzelałem tylko powiedziałem im pif paf, w prawdziwej dobrej strzelane ASG dawno został bym wypatrzony a tu mogę się poczuć jak najlepszy snajper :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie