Skocz do zawartości

CBŚ zatrzymał odkrywców" z wykrywkami


Rumburak

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba chodzi ci o Ura? To rusznica przeciwpancerna. Swoją drogą czy słyszeliście kiedyś o handlarzach bronią którzy w swojej ,,ofercie'' mają Ury? Takie rzeczy to tylko w naszym chorym kraju :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu pisać:w starciu z gangsterami i prawdziwymi bandytami dają ciała ,sprawa z Magdalenki,pojechali policjanci z dzielnicy zero przygotowania i rozpoznania i 2 zostało na zawsze ,szkoda chłopaków, rodziny ,matki ,żony ,bo ktoś czychał na premie i nagrody.panowie oficerowie piaskownica i zabawki ,ładunki proszę zostawić profesjonalistów.nou koment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jeszcze dołożę ,w latach 90 policjanci przechodzili kurs pirotechniczny i co z tego zostało,tylko wypłacone pieniążki,zaznaczam że nawet policyjny ekspert nie posiada podstawowej wiedzy jaką posiadają miłośnicy i kolekcjonerzy ,szkoda słów,módlmy się aby nabyli podstawowych wiadomości,,daj im Boże wiedzę i rozum,,wysłuchaj nas PANIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt. sam bylem świadkiem jak doświadczony f-sz obchodził jak pies jeża ogóra z ebonitem , a jego przełożony , młody zdolny i po szkole , złapał za lotki i wymachiwał przed kamerą...
PS co ciekawe , młody zdolny w tajemniczych okolicznościach przestał być przełożonym ... został skierowany do liczenia gaci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol stg1971 zapewne masz rację , ale krawężniki" nie mogą tego orzec , wymagana jest opinia biegłego.. Tymczasem pismaczątka muszą dostarczyć materiał do 17... i to odpowiednio nośny , bo inaczej... nici z wierszówki...
PS dawniej , f-sze MO przechodzili przeszkolenie pod kątem niewypałów i niewybuchów , poza tym cieszyli się większą samodzielnością..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za co oni biorą kasę,na budowie pomocnik 10zł ,fachowiec 30 zł,a tu jak za dobrej komuny wszyscy ponad 2500 zł,i więcej w zależności od zaszeregowania i grupy,i żądają emerytur jak za słodkiej komuny 15 lat i jest wolny. nasz rząd powinien wdrożyć-30 lat pracy i emerytura 100 % zwykły robol nawet nie jest wstanie dożyć 65 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHĘTNIE zaciągnę się ale z tego co czytam i widzę:nie ma sensu otaczać się bałwanami w pracy,,a tak na magrginesie mam zająbistą pracę i do czubów nie mam zamiaru się zapisywać.każdy policjant ma shizo stres ,durna robota,robienie nic i wynik,lubiąż czeka.nie wiem czy wiecie ale połowa z tego towarzystwa,powinna dostać zielone papiery.i najważniejsze w POLICJI nie ma kumpli!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz sporo racji, napewno nie bedziesz miał prawdziwych kumpli interesując się militariami. Niektórzy piszą jaką to mają pracę, nic nie robią, za darmo pieniądze biorą. Przypomina mi się sytuacja z górnikami. Górnicy często protestowali, domagali się podwyżek. Spora grupa ludzi twierdziła że i tak mają bardzo wysokie zarobki, zawsze im mało, itp. Tylko ja bym takich zabrał na jeden dzień do kopalni, niech popracują, zabaczą jakie są warunki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie ja akurat wiem o jakiego policjanta chodzi wydawało mu się że jest nie tykalny jego tato był komendantem w UD a synuś robił co chciał i się zdziwił troszeczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stg1971, od dłuższego czasu wypisujesz na tym forum te same teksty i hasełka o policji. Już się to nudne zrobiło. Masz jakieś kompleksy? Co, odrzucili cie na egzaminach do policji? Heh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc dobrze robili, bo naprawiali tą broń. Gdyby mieli układy z policją, broń uczestniczyła by w rekonstrukcjach, muzeach. Ale nie: trzeba było zacząc handlowac prochami" (trotylem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czemu tam wlezli.chlopaki poprostu zbierali niebezbieczne klamoty z lasu w obawie przed grzybiazami czy jagodziarzami....malo tego bardzo dobrze swiadczy to o nich bo dobrze ukryli bron przed niepowolanymi.kometarz do tego zecznik policji powinien przedstawic troche ianczej. wielkie dzieki dla panow ktorzy oczyscili bezplatnie las lub inne panstwowe mienie i tym samym uratowali zycie niewinnych ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie