Jump to content
  • 0

Piękne trafienie


mirmon

Question

Posted

Piękne trafienie- nikt w kraju nie potrafi zidentyfikować tego guzika-wiem tylko że pochodzi z czasów pruskich-wielu mędrców i znawców załamało ręce.

9 answers to this question

Recommended Posts

Posted
kolego! stawiam na guzik litewski/łotewski. okres między wojenny. przynależność: związek pilotów cywilnych LAK" - idź tym tropem
pzdr
BarNaba
Posted
W wojsku mieliśmy taką tablicę z pagonami z różnych państw i gdzieś jakbym twójj symbol widział ale nie pamiętam jakie to państwo
Posted
Rewers plis.
Srednica? Z czego jest guzik? Jest srebrzony, pomalowany?

Od godziny 18 dnia dzisiejszego nikt nie zidentyfikował więc prawdziwy rarytas.

Jak szukasz od dłuższego czasu i na żadnym forum nikt nic nie znalazł cyt. Nikt nie umiał powiedzieć co to ktoś tam powiedział ze może to współczesny ale nic więcej. Po mojemu nie warto sie ekscytować bo może się okazać ze to jest straszne g.. "

Pozdrawiam.
Posted
mnie ten orzeł wygląda bardziej na włoskiego niz na pruskiego.
czy czasem włoskie wojsko nie nosiło takich gwiazdek na patkach kołnierzowych, jak są przedstawione pod orłem?

powiem tak - moze to byc rarytas, a moze byc tylko egzotykiem, ktory wpadl tutaj przypadkiem..

w innych stronach moze byc popularesem.

pozdro!
Posted

Piękne trafienie- nikt w kraju nie potrafi zidentyfikować tego guzika-wiem tylko że pochodzi z czasów pruskich-wielu mędrców i znawców załamało ręce.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information