Skocz do zawartości

moje PLAŻOWE znaleziska - Bartass11 - reaktywacja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Byłem w tym roku nad morzem w Karwieńskich Błotach zachęcony waszymi znaleziskami pomyślałem, że i ja mogę troche spróbować. Karwieńskie Błota to mała osada i plażowiczów też nie za dużo. Podczas pierwszego spaceru po 5 minutach miałem 20,30 zł. a przez następne 2h zupełnie nic oprócz puszek, kapsli itp.. No cóż pomyslałem trzeba wstać rano i jechać do Karwii tam jest duża plaża. Wstałem o piatej rano i przyjechałem na plaże patrze a tam dwóch gości już zamiata po piachu, skanuje i ja efekt: 2 zł dochodze do punktu zwrotnego zawracam a za mna następnych dwóch. Zniechęcony takim tłokiem wróciłem do siebie, jak skończy się sezon to zamiote troche jezior może tam bedę miał szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie mam co jechac we wrzesniu z wykrywaczem nad morze:(...mam tylko nadzieje ze koledzy plazowicze" chociaz pozbierali kapsle, zawleczki itp...zebym chociaz mial czysta plaze;)
niestety sam widze ze znajduje teraz mniej niz rok temu...odwiedzajac zupelnie inne jezioro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając wasze plażowe fanty postanowiłem również spróbować. Oto efekt trzydniowego wypadu nad morze po trzy godzinki dziennie. Łańcuszek odpustowy, jeden cent z 1979 i 99,51zyla w bilonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaża w Jastrzębiej to porażka,nie mówiąc już choćby o tym jak łatwo uszkodzić sprzęt o kamienie w piasku.
Plażę w Karwii obskakiwało kilku konkurentów jeszcze zanim dobrze wzeszło słońce,a po południu jak tylko trochę zrobiło się luźniej..Jedynie Dębki były gościnne,oprócz mnie był jeszcze tylko jeden a plaża ogromna więc sobie nie przeszkadzaliśmy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja dzisiaj wróciłem z urlopu w Krynicy Morskiej . Przez pierwsze 4 dni było OK , można było coś z piachu podnieść . Potem zdemontowali bary na plaży , i skończyło się rumakowanie . W sumie byłem na plaży rano 8 razy , wyszło 202,65 zł. i obrączka gold. Tylko raz widziałem starszego gościa z żoną [ chyba ? } Gość machał nie pierwszej młodości Fischerkiem , pierwszy raz taki model widziałem , machneliśmy sobie ręką i poszliśmy każdy w swoją stronę .
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie