Skocz do zawartości

moje PLAŻOWE znaleziska - Bartass11 - reaktywacja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
hmm.... ja stawiam że jest to jakieś 320 zł niezle jakieś 16 zł na godz wiem, wiem jestem materialistą ;) jeszcze nie bawiłem się w takie plażowe zbieranie kaski ale może pora zacząć, zawsze można kaske na jakiś lepszy sprzęt uzbierać:) dobre łowy robią wrażenie Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Midas troszke sie pomyliłeś ale ze skanu 2. Jest ciężko obliczyć sume faktyczną.
Teraz możesz sobie policzyć :)
5zł. 35 szt.
2zł. 59 szt.
1zł.112 szt.
50gr.109 szt.
20gr.162 szt.
10gr.157 szt.
--------
Jak na 19gdz. chodzenia to niezły wynik a ile jodu w tym czasie przyjełem. Aczkolwiek za klimatyczne też musiałem zapłacić ale zwruciło się :) na gdz. wyszło 26,71zł
Pozdr.
RYC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Na skanach ich nie ma bo ich nie ujołem w tych skanach ale uwierz mi, że ich też było sporo na wykrywaczu nie da rady ich wyciąć a dają taki sam sygnał jak te o większej wartości
a nawet mocniejszy niż 10gr.i 20gr.
Pozdr.
RYC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
jak na plaże to polecam tylko Minelaba Sovereinga GT. Ja sobie go bardzo chwale na wszystko nie tylko na plaże.Oczywiście posiadam tez Smętka ale on juz jest na zasłużonej emeryturze :)
Pozdr.
RYC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloze sie ze jesli ktos z Forumowiczow tam nie spacerowal to na pewno robili to miejscowi
tu jest zasada kto pierwszy ten lepszy - najlepszy przyklad to Rycerz - widac po jego monetach ze sa prawie same czyste a wiec swieze zguby

Chlopaki ale zostawcie cos dla mnie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Filixxx pytasz o Jezioro Zatoka Wrzosowska czy o plaże nad bałtykiem bo jesli bedziesz spędzał urlop nad jeziorem to wal nad morze tam zawsze cos wytelepiesz ale jeziorko tez możesz zrobić w ramach spacerów :)
Pozdr
RYC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie