Skocz do zawartości

moje PLAŻOWE znaleziska - Bartass11 - reaktywacja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

i pare feningow z poczatku XX wieku, znajdowaly sie w jakims zardzewialym metalowym pudelku w ksztalcie podobnym do koperty od kieszonkowego zegarka (niestety zostal po nim tylko haczyk...i rdza)
mam tutaj pytanie czy mozna w jakis bezpieczny sposob usunac zardzewiale pozostalosci wspomnianego metalowego pudelka ktore przywarlo do monet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie że nie mocz ich w żadnym occie bo zrobią się czerwone jak truskawki..
tych co są sklejone nie rozklejaj, bo to relikt upływających lat.

mocz w oliwce te pojedyncze, i przecieraj filcem, tak aby zdrapac delikatnie te stalowe pozostałości.
powinno powoli schodzic..

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie fajny wątek, a dogryzać nie ma co ponieważ nigdzie nikt w regulaminie nie pisał, że jest to forum poszukiwaczy ale tylko przedmiotów przed/wojennych.
pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH poszukiwaczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz biegalem 2-3h po polu i znalazlem pol" traktora i jakos sie zniechecilem, na plazy zawsze cos sie znajdzie co cieszy oko, druga kwestia jest taka ze moja dziewczyna idac ze mna na plaze moze sobie polezec na kocu ,poczytac ksiazke, porobic zdjecia czy teraz opalac...a na polu to tak kiepsko i strasznie sie wynudzila...Jednak spodobalo sie jej biegaie z wykrywaczem i postanowila ze na jesien kupi sobie sprzet (pewnie za moje znalezne:)))) i wyrusze z nia na pola - tym bardziej ze do tego czasu okoliczne plaze beda wyczyszczone:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie