Skocz do zawartości

moje PLAŻOWE znaleziska - Bartass11 - reaktywacja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Kiczka1111 w odpowidzi na Twoje pytanie...
w trakcie sezonu najczesciej spaceruje z wykrywaczem przy gorzej pogodzie kiedy jest malo osob zeby ich nie zapikac
po sezonie o kazdej porze w zaleznosci od tego jak pozwala czas
przedstawione monety znalazlem we wtorek miedzy 18 a 19.... i bede musial jeszcze tam wrocic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chodze wczesnym rankiem (od 5 czasami ciut prędzej) nie lubie gapiów i ciągłych ich pytań: i co znalazłeś już coś?" można tu coś znaleść?" około 8 sie zbieram bo ludzie powoli zaczynają przychodzić z domków letniskowych.
prośba do Bartas załóż nowy wątek bo długo sie otwiera no i wypada bo nowy sezon zaczęty co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia gdy tak sobie machałem wykrywką na plaży,przypier...ł się do mnie jakiś czech i krzyczał żebym sie stąd wynosił bo zawoła policję".Zrobił niezłą awanturę.Nie dałem sobie skakać po pagonach,odparłem by spier..,bo wiedziałem że policji takie sprawy tu nie interesują,ale gnój nieźle mi podniósł ciśnienie.
Ktoś tu wspominał w temacie poszukiwań w Czechach że spotyka miłych ludzi,ja spotkałem wyjątkowego czeskiego gnoja.
O tyle dziwne że taka ostra sytuacja nigdy nie spotkała mnie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie