Skocz do zawartości

Powstaje replika Sd.Kfz.222.


KRUSZYNA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
:-) Firma Lehar jest mi znana.Niestety nasz projekt jest wybitnie prywatnym sumptem realizowany.Powiem tylko-koszta są i tak olbrzymie,finasowe a także czasowe-i naszej trójki związki małrzeńskie mogły by tego nie unieś.
pozdrawiam
kruszyna
Ps.starałem się jakoś dyplomatycznie to napisać.:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się prezentuje :)
Miarki w oczach nie mam, ale proporcje wydają mi się jak najbardziej ok
nawet jeśli są rozbieżności, to duża ich część zniknie po zamontowaniu całego osprzętu (a jest w czym wybierać, bo go niemiaszki różnymi cudami obkładali)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejżewam ze wiecie ale.... montaż wieży zróbcie naprawde solidny i z zabezpieczeniami. bo jak wam czapka niedajboże spadnie to chłopaki straca nogi albo gorzej. w Panzer II są blokady. żeby zdjąć wieże trzeba je odkręcać.
zdaly egzamin podczas taranowania domu na bzurze.
http://www.youtube.com/watch?v=qWwq4RE_6pg&feature=channel_page
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiemy,będą solidne zabezpieczenia.Właśnie nad tym pracujemy-system obrotu wieży i zestaw uzbrojenia.
Szukamy kontaktu z osobami które posiadają wiedzę na temat gazowego napędu replik broni-takiego jak w tym linku:
http://www.youtube.com/watch?v=Dvj-ZzUplXg
mój e-mail kruszyna662@wp.pl
pozdrawiam
kruszyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla celów opisanej wyzej wystawy prowizorycznie została zamknięta sylwetka izamontowana lufa działka.Malowanie to tylko odpowiednio dobrany podkład.Od jutra dalsze prace.
pozdrawiam
kruszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie