Skocz do zawartości

Powstaje replika Sd.Kfz.222.


KRUSZYNA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dzieki Waldy faktycznie fajnie zrobiona ze smakiem.No zem sie walna ale ze francuz to było czuc .Zreszta z Francji teraz takie smaki przywożą że sa niemal 100 procentowo kompletne a to w restauracji jest wazne bo nie przysparza dodatkowej roboty w szukaniu części.Gratuluje włascicielom ładnej restauracji oby takich było wiecej sprzętów z epoki na rekonstrukcjach.I te zółte żarówki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście peugeot, ale on jest sprowadzony czy polskiej proweniencji , bo swojego czasu widziałem takiego na szrocie do kupienia ,ale wtedy kupiłem 202 a nie takiego ...i mnie zżera ciekawość czy to może ten co go naście lat temu ogląałem .


PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

żeby nie było, że zasnęliśmy snem zimowym, to trochę informacji (na razie nieco starszych);
fotka z Pikniku Militarnego, który odbył się w Wolsztynie 26 września 2010r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo. A faktycznie nie spoczywamy na laurach, bo oprócz remontu Gretchen trwają nowe prace. Żeby Małgosi" nie było przykro budujemy młodszego brata Jasia";) Ale to chyba temat na nowy wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już kiedyś pisaliśmy cały projekt jest robiony naszymi prywatnymi, naprawdę ograniczonymi środkami.
Dlatego zastosowaliśmy blachę taką, jaka była dostępna (pochodzi z tzw. odzysku).
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie