Skocz do zawartości

El. MŚ: totalna klapa, koszmar Boruca


rudolf

Rekomendowane odpowiedzi

Polacy zagrali słabe spotkanie, właściwie tylko raz poważnie zagrażając bramce rywala. Na dodatek nasi zawodnicy popełniali szkolne błędy, a celował w tym zwłaszcza Artur Boruc, uważany za jednego z najlepszych bramkarzy na świecie. To po jego koszmarnych błędach straciliśmy dwa gole. Koszmar Boruca z Bratysławy powrócił zatem w Belfaście. http://sport.onet.pl/74318,1248685,1942847,4786862,wiadomosc.html#rel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nasi zaczynają dobrze grać gdy jest już pozamiatane...Także z San Marino może wygrana.Znowu się zacznie gdybanie typu jak Czechy wygrają z Mongolią,Tadżykistan przewiezie Bangladesz,a my sie nie potkniemy w starciu z Wyspami Owczymi to zagramy w barażu...Szpakowski już wyłysiał z tego wszystkiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko szanowni koledzy zapomnieli,że nie raz Boruc ratował nas w grożnych chwilach,piękną obroną,a teraz nic wam nie pozostało tylko jego krytykować.chyba że, co niektórzy oglądali mecz bez głosu,bo wyrażnie mówili że jest boisko do du...owszem słaby mecz,ale i tak mimo tej odbitej piłki to Boruc zasługuje na brawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja jestem bramkarzem w 4 ligowym zespole i musze przyznac, ze nawet w takim klubie obroncy sa uczeni nie podawania pilki do bramkarza, nawet gdyby mieli wybic pilkę na aut. Niestety nasze boiska sa w takim stanie ze taki blad jak popelnil poruc to normalka. Do bramkarza podaje sie w ostateczności i to jeszcze NIGDY w światło bramki! Borucowi piłka została podana prostto w środek bramki+nierowne boisko= kiks
Nie bronie w tym momencie Artura, bo cala drużyna zagrała kompletna kichę i zgodzę sie z Wami, że takiej klasy bramkarz nie powinien popełniać takich błędów, ja po takim błędzie został bym posadzony na conajmniej 5 kolejek i dostał tak w pupę" na treningach, że bym sie nie pozbierał,
A on jeszcze za to bierze taką kasę, której nigdy w zyciu wiekszosc nas sie nie dorobi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie