Skocz do zawartości

poszukiwania info. o WIN AK okr. Wysokie Mazowieckie


AK Kmicic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Pierwszy od lewej Zapałka,drugi Huzar,drugi od prawej to Lis.
Dwuch pozostałych nie znam,ale prawdopodobnie ze któryś z nich to syn rabina.
Zdjęcie z czasów gimnazjalnych pod mostem w Wysokiem Mazowieckiem na rzece Brok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
witam Panowie

nie byłem na forum może już ze dwa lata.

zbieram informacje o czasach wojny, w tym o partyzantce do roku 1944. Przesłuchałem już 354 świadków tamtych zdarzeń ze 150 wiosek wokół Wysokiego Maz. w tym partyzantów z oddziałów Karasia, Huzara, Oliwy.

Posiadam informacje, które dla Was byłyby conajmniej niesłychane, i odpowiedzą chyba na wszystkie Wasze powyższe pytania (np Karaś, jego małżonka i rodzina, obława, zabójstwo, miejsce i szczegóły pochówku, nawet czyje furmanki wiozły ciało zabitej zony, dlaczego nie odbił żony, czy w ogóle był z nią ożeniony, jego kochanki, dlaczego zabił teściową i mnustwo innych.
Relacje są sprawdzone i wielokrotnie się powtórzyły w opowieściach świadków.

Mogę pomóc w zamian za udostępnienie zdjęć (np tych z powyzszych postów, jeśli sa Waszej własności)

sądzę, że współpraca byłaby conajmniej odkrywcza, gdyż czytając wcześniejsze posty wiele informacji i nazwisk jest dalekie od prawdy.

proponuje kontakt tylko osobisty, jest to sprawa zbyt poważna ażeby pisać publicznie na forum

adres eMail ign88@interia.pl jestem z Wysokiego Maz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzekutor,jak mniemam jesteś z regionu wys-maz?
Ja niedawno rozmawiałem ze stryjeczniakiem Marianny Brzósko żony(?) Karasia",nic nie mówili ze tesciowa zamordował?
Niemcy aresztowali bratową i brata Marianny,nota bene bratowa tez była w zaawansowanej ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie