Skocz do zawartości

Problem z forum


anton1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zauważyłem że jest jakiś problem z serwerem. Mianowicie po wejściu w dany wątek nie są zaznaczone nowe wątki, oraz nie wyświetlają się zdjęcia. Mam nadzieję że problem szybko zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zdjęcia nie otwierają. Wyskakuje takie coś:

DNS error - cannot find server

Oops! This link appears broken.Suggestions:
Go to www.­odkrywca.­pl
Search on Google:

Google Toolbar Help - Why am I seeing this page?

©2009 Google - Google Home


Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem Panowie.

Dzisiaj sypnęły się DNSy, padł dysk w serwerze, sypnęła się baza, ogólnie masakra. Redakcja wiesza na mnie psy bo okres gorący przed wydaniem nowego numeru. Ogólnie niefajnie się porobiło.

Co mogę napisać, cierpliwości. Jest nowy admin od tygodnia i awaryjnie przenosimy całego Odkrywcę w końcu na nową maszynę. Bałagan i cuda potrwają do końca tygodnia. Będą się kaszaniły Odkrywca, GazetaRycerska, Ksiegarnia Odkrywcy, Archeologia Zywa i pare innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez krotki moment przepinania domen faktycznie rozne adresy wskazywaly na rozne maszyny. Dzisiaj o 7.30 postawilismy nowy system na nowej maszynie i mam nadzieje ze najpozniej wieczorem lub jutro rano odkrywca wyladuje na docelowej wypasionej maszynie.

Nic z serwisu nie zginie, sa backupy, a problem z fotkami byl poprzez domeny. Jeden z serwerow DNS rootnode wczoraj mial problemy co tez nam nie pomagalo. W zwiazku z tym rowniez zmienilismy lokalizacje wpisow DNS.

Czyli... pelna kaszana ale do opanowania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie