Jump to content

Problem z forum


anton1984

Recommended Posts

Witam. Zauważyłem że jest jakiś problem z serwerem. Mianowicie po wejściu w dany wątek nie są zaznaczone nowe wątki, oraz nie wyświetlają się zdjęcia. Mam nadzieję że problem szybko zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Mi sie zdjęcia nie otwierają. Wyskakuje takie coś:

DNS error - cannot find server

Oops! This link appears broken.Suggestions:
Go to www.­odkrywca.­pl
Search on Google:

Google Toolbar Help - Why am I seeing this page?

©2009 Google - Google Home


Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

Jest problem Panowie.

Dzisiaj sypnęły się DNSy, padł dysk w serwerze, sypnęła się baza, ogólnie masakra. Redakcja wiesza na mnie psy bo okres gorący przed wydaniem nowego numeru. Ogólnie niefajnie się porobiło.

Co mogę napisać, cierpliwości. Jest nowy admin od tygodnia i awaryjnie przenosimy całego Odkrywcę w końcu na nową maszynę. Bałagan i cuda potrwają do końca tygodnia. Będą się kaszaniły Odkrywca, GazetaRycerska, Ksiegarnia Odkrywcy, Archeologia Zywa i pare innych.
Link to comment
Share on other sites

Przez krotki moment przepinania domen faktycznie rozne adresy wskazywaly na rozne maszyny. Dzisiaj o 7.30 postawilismy nowy system na nowej maszynie i mam nadzieje ze najpozniej wieczorem lub jutro rano odkrywca wyladuje na docelowej wypasionej maszynie.

Nic z serwisu nie zginie, sa backupy, a problem z fotkami byl poprzez domeny. Jeden z serwerow DNS rootnode wczoraj mial problemy co tez nam nie pomagalo. W zwiazku z tym rowniez zmienilismy lokalizacje wpisow DNS.

Czyli... pelna kaszana ale do opanowania :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information